Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

gierczusia 16:34, 09 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)


Ja byłam w okolicznym CO i aż mi się płakać chciało...w kąciku za budynkami sklepu stały kule bukszpanowe...piękne były, ale kiedyś...teraz całe wysuszone i poprzemarzane...przecież jak nie mięli gdzie trzymać zimą to trzeba było puścić za pół ceny, a teraz?...d...a

porady trawnikowe u mnie Ci odpisałam, jak chcesz to kopiuj, ale nie wiem czy warto


Zaraz polecem i skopiuję do siebie ,jeśli mogę ., bo gdybyś zobaczyła swój trawnik " obcymi " oczyma , to byś wiedziała ,że to co robisz skuteczne jest

A co do polityki roślinnej niektórych firm , to ja jej serio nie rozumię
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ka1sia 17:30, 09 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Elu, zaglądam i nadrabiam zaległości, bo burza mi neta zabrała, no nie mogę być w tyle
przepis na miksturę przeciwko mszycom chyba wypróbuję, bo różyczek dokupiłam
Pozdrawiam
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Bea 18:48, 09 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
gierczusia napisał(a)


Nie ma sprawusi ..szkoda ,że nie wiedziałam ,że szukasz .. Miałam już dwa stożki buksikowe dla Kindzi , więc i Tobie bym kupiła .., no chyba ,że sama masz ochotę zrobić sobie wycieczkę :!


Raczej się wybiorę bo jeszcze potrzebuję kupić zawilce
____________________
Beata W miniformacie
gierczusia 19:39, 09 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bea napisał(a)


Raczej się wybiorę bo jeszcze potrzebuję kupić zawilce


Beatko .. Najpierw sobie tam zadzwoń.. Bo ja teź jechałam po morning light'y , na stronie pisało że są a potem się okazało że jednak nie ma... Więc jak chcesz jechać po konkret , to lepiej ich sprawdż.. Po co masz wracać zawiedziona...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Magda70 19:46, 09 maj 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
O rany julek...jak Ty pędzisz...ufff dogoniłam Cię
Kostka granitowa już ułożona??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Madzenka 21:12, 09 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
gierczusia napisał(a)


Moniu ,.. Nasz samochód zdźiebko malutki na zakupy hurtowe .. Ale dajcie tira , to siem załatwi ...

Nie wiem czemu jest taki problem z tym dereniem.. A jest mały , więc nada się do wielu ogrodów .. Dobrze ,że mi Kaśka o nim wspomniała , bo ja go jakimś cudem nie znałam




A co ze stożkami do " cycków " ??.. Już relacjonuję w skrócie telegraficznym

Kindzia szukała stożków w fajnej cenie , Enya napisała że są tanie u nas u Żurka , ja się tam właśnie tam wybierałam, napisałam Kindzi ze Jej kupię ..noo i potem do Niej dzwonię już stojąc przy tych stożkach w szkółce i...oczywiście cielepa , nie wzięłam sobie miarki ,a były trzy różne wielkości i trzy różne ceny , ma siem rozumieć

Były stożki buksikowe do biodra , do cycków i do brody ... Kaśka wybrała te do cycków ..,,,Ottt cała historia " w pigułce "



A te do cycków to po ile???
Mszyc u mnie jeszcze nie ma ale ponieważ mrówki po piwoniach grasują to potfffpry mszycowe już są.... Trzeba pryskać kontaktowo
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:18, 09 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Doczytalam ceny do cycków a kupiłbyś mi dwa? Zrobiłabym Ci przelew
Czy odwołałyscie Kapiasów 8.06? Bo się konkurencyjna impreza szykuje.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gierczusia 21:27, 09 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Marzena2007 napisał(a)
Doczytalam ceny do cycków a kupiłbyś mi dwa? Zrobiłabym Ci przelew
Czy odwołałyscie Kapiasów 8.06? Bo się konkurencyjna impreza szykuje.


Nic nie wiem o konkurencyjnej imprezie .., .., a gdzie to ??

Te dla Kaśki to były dwa najładniejsze .. Nie wiem czy jeszcze było ich więcej.. .. T za dwieście ileś były i to sporo , a te... Hmmm...daj znać co i jak , będziemy myśleć
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
atena35 21:34, 09 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
gierczusia napisał(a)
Tosiu.. Niestety cisów nie oglądałam wcale , więc Ci nie pomogę w tej kwestii.. Natomiast bukszpany stożki do pasa za niecałą stówkę ( chyba 90 zł).. Do biustu za 160 zł i do brody za ok 250 zł ( nie pamiętam czy 240 czy 260 ).. Ale buksiki zdrowe i gęste

A jak daleko masz do Żurka ?


Te kurki do octu .. Mniam


Niedaleko ~17km. Z tych dużych i znanych mi to najbliżej.
Do Kapiasów ~70km a do Pisarzowic jeszcze dalej.
Obok siebie mam dobrze zaopatrzone ogrodnictwo, wiem, że sami "produkują" jednoroczne a inne przywożą, niestety nie wiem skąd.
Myślałam o giełdzie w Tychach, ale nie wiem, czy to dobry pomysł ?
____________________
Ogród Tosi
gierczusia 21:53, 09 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
atena35 napisał(a)


Niedaleko ~17km. Z tych dużych i znanych mi to najbliżej.
Do Kapiasów ~70km a do Pisarzowic jeszcze dalej.
Obok siebie mam dobrze zaopatrzone ogrodnictwo, wiem, że sami "produkują" jednoroczne a inne przywożą, niestety nie wiem skąd.
Myślałam o giełdzie w Tychach, ale nie wiem, czy to dobry pomysł ?


To ja mam do nich zdecydowanie dalej .. Nie patrzyłam na licznik kilometrów ale jadę tam dobre 45 min i to zdrowej jazdy , bo mieszkam w Rudzie


Wyobraź sobie ,że nie byłam jeszcze na giełdzie w Tychach, więc tu teź Ci nie pomogę... Zapytaj może Beatę z wątku " w miniformacie "., jest nawet Jej post troszku wyżej na tej stronie .. Może Ona Ci pomoże w kwestii giełdy w Tychach
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies