Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

Gosiniak 23:15, 08 maj 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
gierczusia napisał(a)


Noo mnie się też podoba kosteczka , powiem nieskromnie .. Pakera specjalnie przekonywać nie musiałam (... Ja wiem , czekałyście na opis jakowejś interesującej sytuacji ),,, a tu proza życia .. Wyszła szefowa z biura , powiedziała.. Te , Marek , załaduj to pani do samochodu , gościu się ukłonił i poleciał z paketem do auta ...

A to nie ogrodniczy , tylko skład kamienia , więc dlatego mają tam pakera na wyposażeniu .. Bo jest co dźwigać .. A może on tam nie pracuje , tylko chodzi na " siłownię "

Ty to mówisz, że trzeba raczej zainteresowania zmienić na kosteczkowo- brukowo,
ej....ale jak się tak wszyscy czepili tego pakera to trzeba było troszkę ubarwić tę prozę życia
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 23:23, 08 maj 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Mi gąsieniczki zżerają śliwy wiśniowe, ostatnio je przycięłam więc mam nadzieję że się choć trochę pozbyłam problemu, najlepiej prysnąć jakimś owadobójczym o działaniu kontaktowym i żołądkowym, albo jeśliś cierpliwa poszukaj, na pewno tam jest
Ogródek pokazowy prześliczny, zachwycające te bukszpanowe zawijaski, moje jakoś marnie się biorą do rośnięcia, na taki to se jeszcze poczekam.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Kindzia 07:53, 09 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Czy ja się załapie na ten kolportaż ivory ? Jednego tylko chcę, dużo miejsca nie zajmie

Do zobaczenia
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 07:55, 09 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
monitka napisał(a)
Ela może żon je hurtowo zakupi i będziesz kolportować

A o co kaman ze stożkami na cycki bo nie dokopałam się info?


Moniu ,.. Nasz samochód zdźiebko malutki na zakupy hurtowe .. Ale dajcie tira , to siem załatwi ...

Nie wiem czemu jest taki problem z tym dereniem.. A jest mały , więc nada się do wielu ogrodów .. Dobrze ,że mi Kaśka o nim wspomniała , bo ja go jakimś cudem nie znałam




A co ze stożkami do " cycków " ??.. Już relacjonuję w skrócie telegraficznym

Kindzia szukała stożków w fajnej cenie , Enya napisała że są tanie u nas u Żurka , ja się tam właśnie tam wybierałam, napisałam Kindzi ze Jej kupię ..noo i potem do Niej dzwonię już stojąc przy tych stożkach w szkółce i...oczywiście cielepa , nie wzięłam sobie miarki ,a były trzy różne wielkości i trzy różne ceny , ma siem rozumieć

Były stożki buksikowe do biodra , do cycków i do brody ... Kaśka wybrała te do cycków ..,,,Ottt cała historia " w pigułce "

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 07:56, 09 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Czy ja się załapie na ten kolportaż ivory ? Jednego tylko chcę, dużo miejsca nie zajmie

Do zobaczenia


Kaśku .. Pogadamy fejs tu fejs
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 08:00, 09 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gosiniak napisał(a)
Mi gąsieniczki zżerają śliwy wiśniowe, ostatnio je przycięłam więc mam nadzieję że się choć trochę pozbyłam problemu, najlepiej prysnąć jakimś owadobójczym o działaniu kontaktowym i żołądkowym, albo jeśliś cierpliwa poszukaj, na pewno tam jest
Ogródek pokazowy prześliczny, zachwycające te bukszpanowe zawijaski, moje jakoś marnie się biorą do rośnięcia, na taki to se jeszcze poczekam.


Ten ogród jest naprawdę już dość stary , więc wszystko jest tam wielkie i dorodne... Noo i zadbane bardzo ,. Ja myślę ,że nasze , a Twój szczególnie teź będzie nieziemski kiedy te rośliny będą wielkie.. Żebyś mnie żle nie zrozumiała , bo teraz też masz cudownie .... Ale wiesz , ta magia i rozmach dużych egzemplarzy .. Ten cień i zapach .. Aaaa.. Rozmarzyłam się

Może by tym naszym podopiecznym lać Asahi co tydzień , to może szybciej się doczekamy ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kindzia 08:36, 09 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Przymilę się jakoś i ta jedna doniczka dodatkowa (moja) się zmieści cudem
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 10:05, 09 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Przymilę się jakoś i ta jedna doniczka dodatkowa (moja) się zmieści cudem


Mojego eMa dziś nie będzie .. Więc nie wiem jak kcesz to zrobić
Zresztą .. Wcale nie musisz się przymilać
Jak będzie kupował dla mnie to pewnie siem ulituje i kupi teź dla Ciebie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:40, 09 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kupiłam u Żurka bardzo fajne zabki do trzymania łodyg storczyków .. Ponieważ jest tu wielu miłośników tych pięknych roślin to je Wam pokaże , może komuś wpadnie w oko .. Fajnie zdobią roślinkę , kiedy nie kwitnie.. Jak moj storczyk akuratnie .. Są różne kolory a nawet pzrezroczyste

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GabiK 10:42, 09 maj 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ja też mam Ivory Halo, przy pierwszym robieniu ogródka kupiłam jeden, w zeszłym roku dokupiłam dwa - są na razie małe i całe czerwone zimą. Rosną pod płotem przy placyku.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies