Gdzie jesteś » Forum » Powitania » dzień dobry :)

Pokaż wątki Pokaż posty

dzień dobry :)

anna_g 11:19, 09 sty 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Obserwowałam, czytałam, uczyłam się i "zazdraszczałam" z ukrycia... Teraz chciałabym się przywitać i nadal oberwować, czytać, uczyć się i pewnie nadal "zazdraszczać" legalnie i wspólnie z Wami Ogroooomnie mi się podobacie - wszyscy "jak jeden mąż" - Wasze ogrody, Wasza pasja w tworzeniu, Wasze rozmowy i dzielenie się radością z tworzenia... Pomyślałam, że ja TEŻ tak chcę Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do Waszego już istniejącego grona, które napisało już jakąś swoją historię - historię "ogrodów" ale przecież nie tylko. Mam wrażenie, że jesteście przyjaciółmi - i trochę się boję, że trudno jest się dostać do istniejącego już grona przyjaciół. No ale co tam Do odważnych świat należy ))
Trochę o sobie - tutaj się uśmiecham bo przed momentem przeczytałam powitanie osoby o nicku "mariolkaa" i właściwie dokładnie za nią powtórzę - Mam 43 lata i jestem księgową (dla zarobku) ) Mieszkam na śląsku - bardzo blisko Bielska-Białej a jeszcze bliżej Goczałkowic w których się kiedyś chyba spotykaliście. Dokładnie to w Czechowicach-Dziedzicach i nie wiem czy ktoś z was jest stąd choć - sprawdziłam na mapie - są osoby z bliska
Będę was czytać i może uda mi się coś napisać. Marzę też sobie o tym, że kiedyś pokażę wam jakąś część ogrodu - który jest "mój-nie mój". No niestety bardziej nie mój - ale kawałek tam tylko dla siebie mam zamiar znaleźć na stałe
Ale to już całkiem inna historia
Jeszcze raz witam serdecznie, niewątpliwie będę odwiedzać to piękne miejsce jakim jest Ogrodowisko )
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
elzbieta_b 12:06, 09 sty 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj Fajnie, że napisałaś. Do Ogrodowiska "dopuszczeni " są wszyscy kochający ogrody, balkony, zwierzęta itd. A nasza Szefowa - super Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Zeta 12:15, 09 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Witam i ja serdecznie ....czekam z niecierpliwością na zdjęcia Twojego ogrodu.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
jotka 12:24, 09 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
"jak jeden mąż" to i ja witam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Gardenarium 14:05, 09 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam i jednak zapraszam do brania udziału w naszym ogrodowym życiu, chociażby przez wpisy lub zapytania na watkach. Oczywiście zapraszamy też na nasze spotkania, w Goczałkowicach było już dwa.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Magda70 14:33, 09 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
No i masz ci babo placek...kojena ze śląska
Ale co tam...witaj i nie bój się ....już my ci zginąć nie damy i do grona naszego przyjmujemy ...i witamy

No bo dziewczyny przyjmujemy?! Zarcik taki
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
boguslawa_ma... 19:31, 09 sty 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Witam serdecznie
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
boguslawa_ma... 19:31, 09 sty 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Witam serdecznie
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Neska 19:50, 09 sty 2013


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Witaj w naszym gronie. Bywam czasem w Bielsku. Pięknieje Wam miasto.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
dajana 20:18, 09 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witam i ja bardzo serdecznie Spodobała ci się atmosfera ? to mnie nie dziwi a lęk zbyteczny ,uwierz.Nie wszyscy mają ogrody ,nie trzeba zazdrościć ,choć wiem że twoja zazdrość jest raczej pozytywna ,budującą własne pragnienia ,mobilizująca do marzeń o własnym ogrodzie .Czy może być coś piękniejszego od przyrody ? no może na równi z nią stawiałabym muzykę i jeszcze kilka rzeczy równie pięknych .Rozgość się więc Poczekam aż coś więcej napiszesz a może wkleisz zdjęcia z ogrodu troszkę twojego i nie twojego Pozdrawiam bardzo serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies