Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 21:15, 30 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Asia napisał(a)
Marta u Ciebie jak zwykle pięknie! w poniedziałek wyszliśmy do domu


Asia dzięki za mile słowa ,trzymajcie się ! Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 21:19, 30 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837









____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Asia 21:26, 30 maj 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 330
Marta ładną masz tą różową skalnicę, ja mam białą, może kiedyś wymienimy się kolorkami? pozdrawiamy z mokrej Wieliczki
____________________
Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para
Marta7 21:38, 30 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837

































____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 21:52, 30 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Asia napisał(a)
Marta ładną masz tą różową skalnicę, ja mam białą, może kiedyś wymienimy się kolorkami? pozdrawiamy z mokrej Wieliczki



Asia chętnie Ci użyczę,a białą i jeszcze taką jasnoróżową mam U nas też popadało ale przynajmniej do południa bylo ładnie Pozdrawiam serdecznie



____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Asia 00:08, 31 maj 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 330
No tak z czym ja startuję, przecież Ty to masz u siebie wszystko co możliwe wiem przywiozę Ci trochę soli z Wieliczki
____________________
Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para
monteverde 00:34, 31 maj 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marta7 napisał(a)
Cudownie odnaleziony powojnik-jak ja się go oszukalam-wiedzialam że gdzieś przesadziłam tylko nie pamiętalam gdzie









Moje lwy salonowe









A jak się nazywa ta "zguba", na dolnym zdjęciu ładnie zestawione rośliny, piwonie już Ci kwitną? moje jeszcze w pąkach pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
danuta_szwajcer 07:16, 31 maj 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martuś pięny ten dzban z tymi piwoniami Zachwyciło mnie zdjęcie skalnicy No a "lwy salonowe" boskie Wszystko masz takie dobrane pod kolor jak widzę Margaretki zawsze sa piękne i nawet w deszczu się uśmiechają u mnie rosną wszedzie jak niezapominajki i orliki, lubie je bo sa takie naturalne.To dobrze, że wczoraj chociaż rano miałas pogode bo u nas od rana niezle lało i wszystko takie powalone w ogrodzie. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 19:24, 31 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Asia napisał(a)
No tak z czym ja startuję, przecież Ty to masz u siebie wszystko co możliwe wiem przywiozę Ci trochę soli z Wieliczki



Asiu tak tak bardzo lubię sól
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 19:48, 31 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
monteverde napisał(a)

A jak się nazywa ta "zguba", na dolnym zdjęciu ładnie zestawione rośliny, piwonie już Ci kwitną? moje jeszcze w pąkach pozdrawiam



Aniu nie wiem jak nazywa się ten powojnik, kupiłam go parę lat temu i wtedy ne przykładalam wagi do odmian,teraz napewno wiedzalabym jak się nazywa a szczerze mówiąc do końca nie jestem pewna jaki to kolor,wydaje mi się że chyba coś z czerwieni,ale pożyjemy zobaczymy
A moje piwonie niektore już przekwitają a niektore dopiero mają pąki.
Aniu bardzo się cieszę z Twojej wizyty u mnie, pozdrawiam serdecznie :
Aha-mogłabyś mi powiedzieć co to za kwiatek ?





____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies