Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 19:52, 03 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Martus to już duża masz Anabelke Mi w koncu udało sie ją kupic w tym roku ale widze, ze dużo ma pąków z czego bardzo się cieszę Mam kilka ogrodowych i trzy z nich to bez problemu dają rade nawet w najwieksze zimy ale kilka przemarzało ale w tym roku widze, ze mają pączki moze dlatego, ze postraszyłam, ze bedzie koniec z nimi? Oj Martus u mnie tez leje okropnie i przeraża mnie to bo jak widze co sie dzieje, ze powodz to koszmar jakiś. Powalone u mnie wszystko w ogrodzie bo u nas takie deszcze są już od dłższego czasu, trawa do koszenia juz do kolan to nie trawnik tylko łaka juz. Tez mi ten wunobluszcz rosnie jak szalony a mam go tez w takich ilosciach jak u Ciebie i tez za chwile do garazu nie wjade, Jeszcze mam rdest,ktory jeszcze bardziej rosnie a pogoda sprzyja.Milego dnia i słonka zycze a za zdrówko dziękuje Ci bardzo ale dalej głucha jestem a od antybiotykow wszelakich to mi wątrobe rozwalli



Danusia widzę że nawet hortensje ogrodowe mają u Ciebie posłuch i kwitną
Czytałam w jakimś katalogu wysyłkowym o nowej odmianie hortensji ogrodowej która nie przymarza i kwitnie każdego roku
U nas dzisiaj byla ulewa,ale narazie powódż nam nie grozi,a w ogródku stoi woda i widzę że codziennie zapowiadają deszcz
Danusia a może to antybiotyki zaszkodziły Ci na słuch,kiedyś pamiętam zaczeli wycofywać niektóre antybiotyki np.Gentamycyna ponieważ uszkadzała słuch dzieciom,ja kiedyś też miałam kłopoty z wątrobą spowodowane zażywaniem leków na astmę,ale zregenerowało się wszystko czego i Tobie z calego serca życzę
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 20:02, 03 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Dzisiaj w ogrodku :

Zakwitł niebieski mak



Podworko przez pryzmat tawułki




Krzewuszka







____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 20:08, 03 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837









____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 20:13, 03 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837









Dedykacja dla M-najbardziej romantyczny traktor jaki widzialam


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Rench 00:59, 04 cze 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Masz rację, odlotowa kotara Co M na to ? Możesz to zdjęcie na jakiś konkurs wystawić
Jesteś bardzo pomysłowa,nawet w "kobyłce" na zaprawę kwiaty masz
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
danuta_szwajcer 04:37, 04 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Marta7 napisał(a)
Dzisiaj w ogrodku :

Zakwitł niebieski mak



Podworko przez pryzmat tawułki




Krzewuszka





Marta ten mak jest odlotowy Cudny, nawet nie wiedziałam, że są maki niebieskie? Skad masz takie cudenko? To nowy nabytek czy juz go miałas? Piszesz, że " jeszcze was nie zalewa" czy juz kiedys Was zalewało? masz takie zagrozenie? Bo to jest przerazajace co sie widzi co sie dzieje a konca tych deszczow nie widac. U nas tez leje, wracałam od lekarza w burzy i oberwanie chmury miałam wrazenie. Juki u mnie dopiero noski pąkow pokazały ale chyba duzo kwiatow bede miała. Moje zdrowie Martus to tak jak ta pogoda mnie przeraża. Z antybiotykow to nie jest ale zła diagnoza i zle leczenie na poczatku nie chce tu pisac bo to o ogrodach a nie zdrowiu.Słoneczka Ci zycze i milego dnia Ogrod masz cudny a zdjecie z bluszczem i traktorem zjawiskowe



____________________
Liliowo i kolorowo:)
Hogata 10:55, 04 cze 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Marta7 napisał(a)






Karmnik ościsty żółty ktorego poznalam dopiero na ogrodowisku i ktory baaaaardzo mi się spodobał-niestety zielonego w szkółce nie było.






Marta szukam karmnik, w której szkółce kupowałaś? Bo mniałam zamawiac przez internet, ale jak bym znalazła na miejscu, to wolę zobaczyć.
Pozdrawiam
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Marta7 12:14, 04 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Rench napisał(a)
Masz rację, odlotowa kotara Co M na to ? Możesz to zdjęcie na jakiś konkurs wystawić
Jesteś bardzo pomysłowa,nawet w "kobyłce" na zaprawę kwiaty masz



Renatko mój M na to że jak przyjeżdża to pierwsze co robi to bierze nożyce i tnie mój winnobluszcz ktory za chwilkę i tak odrasta
Popatrz się ja nie wiedzialam że tak się nazywa ten pojemnik na zaprawę-posadzilam tam słonecznik,kleome i cynię ale nie wiem czy co z tego wyjdzie bo troszeczkę tam za mało słońca dociera.
Cieszę się z tak miłych odwiedzin
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 13:00, 04 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)


Danusiu prawidłowo to ten mak nazywa się mekonops,kupilam go w szkólce wysyłkowej tej wiosny,pożniej dopiero o nim poczytałam tu na ogrodowisku Danusia o nim dużo pisala i okazało się że nie jest on taki prosty w uprawie i nie jest dlugowieczny co będzie dalej z nim -pozyjemy zobaczymy narazie raduje moje oko
Jeśli chodzi o powodż to czasem nas zalewa-zwlaszcza drogi lokalne-ale w domu jeszcze nigdy wody nie mialam-odpukać !
Danusia z chorobskami to tak jest jak się przyczepią to już cię gnębią-powiem Ci że ja strasznie swego czasu chorowałam-nie wychodzilam ze szpitala-myslalam że już życia przedemną nie ma -ale wszystko dobrze się potoczyło -po prostu trzeba czasu-tak zapewne jest i w Twoim przypadku,tak więc spokojnego i słonecznego zdrowienia Ci życzę
Danusia dzięki za mile słowa Ten traktorek to tak dla mojego M który pracuje na Bawarii i tęskni za takimi widoczkami.
Pozdrawiam serdcznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 13:08, 04 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Hogata napisał(a)

Marta szukam karmnik, w której szkółce kupowałaś? Bo mniałam zamawiac przez internet, ale jak bym znalazła na miejscu, to wolę zobaczyć.
Pozdrawiam


Agadko -masz bliziutko-kupowalam w szkółce w Szówsku która jest bogata w bylinki za bardzo przyzwoite ceny-uwielbiam tam jeżdżić-jestem stałym bywalcem Za jeden ten Karmnik płacilam po 2zł .Naprawdę warto tam pojechać. ale Ty napewno tam bylaś
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies