Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Hogata 13:21, 04 cze 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Marta7 napisał(a)


Agadko -masz bliziutko-kupowalam w szkółce w Szówsku która jest bogata w bylinki za bardzo przyzwoite ceny-uwielbiam tam jeżdżić-jestem stałym bywalcem Za jeden ten Karmnik płacilam po 2zł .Naprawdę warto tam pojechać. ale Ty napewno tam bylaś
Pozdrawiam


No to super, ze tam mozna kupić. Bywam tam czesto, mam blisko i po pracy nieraz zagladam. Wszystkiego nie da się zobaczyć i nie raz nawet nie wiem że coś mają. Dzięki bardzo, jutro jade po karmnik
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Marta7 13:24, 04 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Hogata napisał(a)


No to super, ze tam mozna kupić. Bywam tam czesto, mam blisko i po pracy nieraz zagladam. Wszystkiego nie da się zobaczyć i nie raz nawet nie wiem że coś mają. Dzięki bardzo, jutro jade po karmnik


Miłych zakupów !
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 18:21, 04 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Tak dzisiaj lało











____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 21:13, 04 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Oj Martus ale chociaz trawe masz wykoszona U nas tez tak mokro,przeraza ta pogoda. Tez nie masz łatwo jezeli Twoj M tak daleko w pracy jest? No ale potem te powitania: Randki jak za młodzienczych lat A on tam bezpieczny bo na Bawarii klęska straszna?Zawsze musi byc jakies zmartwienie. Ogrod i w deszczu a w zasadzie ulewie też masz ładny Pozdrawiam i dobrej nocy
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Asia 21:14, 04 cze 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 330
hej Marta
____________________
Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para
GorAna 21:50, 04 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ale ulewa nie zazdroszczę u mnie tylko pochmurno i nieprzyjemny ziąb
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
AgnieszkaW 22:04, 04 cze 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Stworzyłaś Martusiu cudowny klimat na swojej posesji, dostosowany do miejsca i zabudowy - ślicznie. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Marta7 23:00, 05 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Oj Martus ale chociaz trawe masz wykoszona U nas tez tak mokro,przeraza ta pogoda. Tez nie masz łatwo jezeli Twoj M tak daleko w pracy jest? No ale potem te powitania: Randki jak za młodzienczych lat A on tam bezpieczny bo na Bawarii klęska straszna?Zawsze musi byc jakies zmartwienie. Ogrod i w deszczu a w zasadzie ulewie też masz ładny Pozdrawiam i dobrej nocy



Danusia powitania z M rzeczywiście cudne-gorzej z pożegnaniami- do nich nie mogę się przyzwyczaić.
A na Bawarii cięzko,ale zagrożenia jako tako nie ma,my mieliśmy chociaż przez dłuższy czas ładną pogodę a tam prawie bez przerwy leje i jest zimno.
Dzięki za miłe słowka
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 23:23, 05 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Asia napisał(a)
hej Marta



Ahoj Asiu !
Bardzo się cieszę gdy widzę Twoją usmiechniętą buzię
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
GorAna 23:25, 05 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Martusiu, czy już przestało u Ciebie padać?
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies