Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 21:42, 20 kwi 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kochane koleżanki przepraszam za wcześniejszy brak odpowiedzi,ot samo życie- mój M złamał nogę i to w dodatku tak paskudnie ze miał 3 operacje....no ale idzie już ku dobremu

Danusia też się uśmiałam z mojej pomyłki A z tym pnączem też dałam plamę,okazało się że tam gdzie je chciałam posadzić jest pod ziemią beton....no i nic z moich planów


Reniu,Marysiu,Ewuś,Aniu,Iwonko dzięki za tak miłe odwiedzinki
Baaardzo pozdrawiam i jeszcze raz dzięki....

U mnie w ogrodku oczywiście jak zwykle wiele się działo,posadziłam mnóstwo róż,przeważnie same pnące,nawet nie śmiem ich liczyć.... No ale na efekt chyba trzeba poczekać przynajmniej do następnego roku a może nawet i dlużej.
Oczywiście najszybciej u mnie rośnie trawa i jak zwykle nie opanowałam ją jeszcze i chyba nie opanuję....ale jakoś tam będzie
Obrazki z mego ogródka:


























____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 21:58, 20 kwi 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
I inne scenki:








____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
GorAna 22:03, 20 kwi 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
No nareszcie śweża dostawa zdjęć......zdrowia dla eMusia życzę, a Ty Martusia nie szlej tak w ogrodzie....oszczędzaj siły.....wiosna cudna u Ciebie
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Marta7 22:14, 20 kwi 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837








____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:22, 20 kwi 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
GorAna napisał(a)
No nareszcie śweża dostawa zdjęć......zdrowia dla eMusia życzę, a Ty Martusia nie szlej tak w ogrodzie....oszczędzaj siły.....wiosna cudna u Ciebie
Pozdrawiam


Aniu dzięki za odwiedzinki,a w ogrodzie to chyba jest taki czas że szalejemy wszyscy i to dodaje nam sił więc nie ma co ich oszczędzać
Biegnę do Ciebie na cudowne zjawisko tulipanowe..
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
iwonaal 22:39, 20 kwi 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Kaczka w bratkach, rozbawiła mnie
____________________
Zakochana w ogrodach
Marta7 22:45, 20 kwi 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
iwonaal napisał(a)
Kaczka w bratkach, rozbawiła mnie


Iwonka u mnie też wywołuje usmiech-ta rażąca żółć zaraża optymizmem
Dzięki za odwiedzinki
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 07:35, 21 kwi 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
No wiosna u Ciebie piękna i kompozycje z bratkami bardzo mi się podobają, jestem ciekawa tych róż i jeszcze klimatyczniej będzie u Ciebie A mężowi to współczuje, miał pecha Zdrowia życze Wam wszystkim i czekam na kolejne zdjęcia Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 12:22, 21 kwi 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
No wiosna u Ciebie piękna i kompozycje z bratkami bardzo mi się podobają, jestem ciekawa tych róż i jeszcze klimatyczniej będzie u Ciebie A mężowi to współczuje, miał pecha Zdrowia życze Wam wszystkim i czekam na kolejne zdjęcia Pozdrawiam


Danusia jak miło Cię widzieć
A co do róż to nie wiem jak to wszystko wyjdzie dlatego że oczywiście posadziłam je na chybił trafił co z tego wyniknie to sama jestem ciekawa A posadzilam ich chyba z 30 gdzie ja je zmieściłam sama nie wiem
A dzisiaj kupiłam żółtą magnolię,i jeszcze rózową Lennei,dwa clemanisy,trzy berberysy,2 grujeczniki,5 tawuł tych takich wysokich kwitnących na biało i 3 różaneczniki i ostrózki.......itd
Dziekuję za zyczenia -oby się spełniły
Pozdrawiam serdecznie i idę sadzić-wieczorem wkleję zdjęcia
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Hogata 13:18, 21 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Gdzie ty te wszystkie roślinki upchniesz??
A zdjęcia jak zwykle klimatyczne. I boskie ciemierniki, zachorowałam na nie.
Zdrówka życzę i słoneczka
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies