Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 22:39, 25 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
napiszę pare słów, bo coś się dzieje, wiec się pochwalę
kupiłam dziś 2 brakujace wrzosy na skarpę, co mi uschły, więc wypełnię dziurę
panowie od rolet dziś zaczęli montować, jutro skończą, bo burza i ulewa ich przegoniła w końcu wszędzie będą roletki
zamówiłam 23 tujki na tylne ogrodzenie, jutro wujek ma przywieść czarnoziem, więc weekend bedzie taki jaki lubię
jutro jedziemy po piłę spalinową i może kupimy jakąś choineczkę, co nie za duża rośnie na front domu, myślę o świerku serbskim nana, albo jodle górskiej compacta lub jodła kalifornijska compacta-a może Wy coś doradzicie, zaproponujecie?
żeby tylko nie padało w dzień przez weekend, bo wtedy z planów nici!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 06:35, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
I co, nikt nic nie doradzi w sprawie choinki?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marta7 07:16, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasia ja chętnie doradziłabym Ci ale wiesz ze u mnie sama amatorszczyzna
Z tych co wymieniłaś to bardzo mi się podoba jodła kalifornijska,najważniejsze jednak jest to co Tobie się najbardziej podoba
Pozdrowionka
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
yolka 07:52, 26 wrz 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Poczytałam uważnie w nadziei, że czegoś raczej sie nauczę, niż miałabym Tobie cokolwiek radzić.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kitek81 08:01, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Marta7 napisał(a)
Kasia ja chętnie doradziłabym Ci ale wiesz ze u mnie sama amatorszczyzna
Z tych co wymieniłaś to bardzo mi się podoba jodła kalifornijska,najważniejsze jednak jest to co Tobie się najbardziej podoba
Pozdrowionka


no proszę Cię, jaka amatorszczyzna? taki masz piękny, poukładany, przemyślany ogród, nie to co u mnie! ale się uczę i chcę popełnić jak najmniej błędów pewnie i tak do końca się nie da, ale postaram się, żeby było dobrze
w sprawie choinki dziękuję za opinię :*
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 08:03, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)
Poczytałam uważnie w nadziei, że czegoś raczej sie nauczę, niż miałabym Tobie cokolwiek radzić.


ode mnie nie masz się czego uczyć, chyba tego, że tak nie należy robić
ale czytać można, do woli
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
yolka 08:04, 26 wrz 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
kitek81 napisał(a)


ode mnie nie masz się czego uczyć, chyba tego, że tak nie należy robić
ale czytać można, do woli
pozdrawiam :*

Czyli idziemy w jednym szeregu
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kitek81 08:23, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)

Czyli idziemy w jednym szeregu


skoro tak piszesz, to pewnie masz rację, chociaż ja bym powiedziała, że Ty bardziej obeznana, doświadczona, masz już możliwość pochwalenia się ładnymi rabatkami, mi jeszcze do tego daleko
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
yolka 08:28, 26 wrz 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
kitek81 napisał(a)


skoro tak piszesz, to pewnie masz rację, chociaż ja bym powiedziała, że Ty bardziej obeznana, doświadczona, masz już możliwość pochwalenia się ładnymi rabatkami, mi jeszcze do tego daleko

Eeee tam obeznana, Ty masz na ogród duzo więcej czasu, a ja mogę nie doczekać dorosłości wielu moich roślin, więc śpieszę się. Wybierasz sie może na Łuczniczkę do Bydgoszczy, ma być Ania z kamiennego
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AgnieszkaW 08:32, 26 wrz 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kasiu, ja w sprawie choinki: piękna jest jodla kalifornijska "Archer's Dwarf", ale ona rośnie 4-6 cm rocznie, a więc bardzo wolno. Ładna też jest jodła kalifornijska "Compacta", jodła górska "Compacta", jodła górska "Green globe", jodła koreanska "Silver Star", świerk pospolity "Will's Zwerg", świerk serbski "Nana", a może jeszcze coś fajnego z nowości zobaczysz w szkółkach Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies