Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

bdan 08:38, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Proszę, tyle odmian podanych, aż je sobie muszę pooglądać
kitek81 08:55, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)

Eeee tam obeznana, Ty masz na ogród duzo więcej czasu, a ja mogę nie doczekać dorosłości wielu moich roślin, więc śpieszę się. Wybierasz sie może na Łuczniczkę do Bydgoszczy, ma być Ania z kamiennego


Do Bydgoszczy nie jadę, bo nie znajdę czasu, muszę te tujki powkopywać, bo one będą kopane z gruntu, więc trzeba od razu sadzić! i emowi pomóc przy ogrodzeniu, teściowa zostaje na weekend, to trzeba czas wykorzystać maksymalnie! i pewnie trzeba będzie ogarnąć kulki styropianu po założeniu rolet, już jest wszędzie tego pełno :/

i przestań pisać, że nie doczekasz dorosłości roślin, one szybko rosną a Ty mam wiele lat życia przed sobą

buziaki :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
yolka 08:56, 26 wrz 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
kitek81 napisał(a)


Do Bydgoszczy nie jadę, bo nie znajdę czasu, muszę te tujki powkopywać, bo one będą kopane z gruntu, więc trzeba od razu sadzić! i emowi pomóc przy ogrodzeniu, teściowa zostaje na weekend, to trzeba czas wykorzystać maksymalnie! i pewnie trzeba będzie ogarnąć kulki styropianu po założeniu rolet, już jest wszędzie tego pełno :/

i przestań pisać, że nie doczekasz dorosłości roślin, one szybko rosną a Ty mam wiele lat życia przed sobą

buziaki :*

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kitek81 08:57, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
AgnieszkaW napisał(a)
Kasiu, ja w sprawie choinki: piękna jest jodla kalifornijska "Archer's Dwarf", ale ona rośnie 4-6 cm rocznie, a więc bardzo wolno. Ładna też jest jodła kalifornijska "Compacta", jodła górska "Compacta", jodła górska "Green globe", jodła koreanska "Silver Star", świerk pospolity "Will's Zwerg", świerk serbski "Nana", a może jeszcze coś fajnego z nowości zobaczysz w szkółkach Pozdrawiam



ooo dziękuję bardzo Kochana to muszę sobie większość wygooglować, bo nie wszystkie widziałam i tak jak piszesz, zobaczę co centrum ogrodnicze ma do zaoferowania ale nastawiona jestem, że na pewno dziś coś kupię
dziękuję raz jeszcze :*
pozdrawiam cieplutko :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 08:58, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
bdan napisał(a)
Proszę, tyle odmian podanych, aż je sobie muszę pooglądać


ja też siadam i muszę zobaczyć, co to za cudeńka
co tam praca, nie zając, nie ucieknie
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 08:58, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)



____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 09:06, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
AgnieszkaW, ale mi teraz ćwieka zabiłaś wszystkie są ładne i na którą się teraz zdecydować? ale takie problemy to ja mogę mieć zawsze
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 11:14, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
przygotowałam sobie opis poszczególnych polecanych choinek, zobaczę te, które będą dostępne na żywo i zobaczę, która nas zauroczy-pojedzie z nami do domu
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
malgorzata_s... 11:28, 26 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu ale ruch w interesie To lubimy najbardziej nie?
Jeśli chodzi o choinki to Aga już Ci doradziła a w szkółkach aż takiego wielkiego wyboru raczej nie znajdziesz Z całą pewnością coś jednak z tych gatunków będzie spodoba Ci się i w rękę wpadnieŻyczę miłego sadzenia
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kitek81 22:57, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu ale ruch w interesie To lubimy najbardziej nie?
Jeśli chodzi o choinki to Aga już Ci doradziła a w szkółkach aż takiego wielkiego wyboru raczej nie znajdziesz Z całą pewnością coś jednak z tych gatunków będzie spodoba Ci się i w rękę wpadnieŻyczę miłego sadzenia


masz rację, w szkółkach szału ni ma, rozczarowałam się a tak się cieszyłam na te zakupy! choinki dalej nie ma! był tylko świerk pospolity "Will's Zwerg", o zielonych igielkach, a ja raczej niebieskoszare chciałam
no cóż, najważniejsze, że jutro po 9 rano odbieram 23 tujki do posadzenia
a w obi kupiłam białe tulipany i śnieżycę tzn cebulki
w LM em kupił piłę spalinową do cięcia drzew na opał do kominka i parę innych pierdół
a w CO kupilam obornik granulowany, odżywkę do iglaków przeciw brązowieniu igieł, preparat do kompostu i nakrętki na małe słoiki

a poza tym, to weekend, to lubię
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies