Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

yolka 19:35, 13 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Co jest w środku zakreslone kołem pomiędzy hortkami?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
eda 19:36, 13 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
kitek81 napisał(a)


Maja u mnie-marzenie
A mamie już się troszkę podoba, jak była w sobotę, to usłyszałam parę miłych słów, więc może kiedyś będzie całkiem na TAK
Pozdrawiam i cieszę się, że znalazłaś chwilę na odwiedziny


Kasiu wiem że chciało by się trochę aprobaty cierpliwości zobaczysz na wiosnę nie wyjdą od ciebie takie cuda będą
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
kitek81 19:51, 13 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)
Co jest w środku zakreslone kołem pomiędzy hortkami?


Ale masz dobre oko, a myslałam, że nie będzie widać
Chcę tam dać właśnie choinkę do 3m i one wtedy są na 1,5m szerokie i to jest właśnie to kółko
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 19:53, 13 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
eda napisał(a)


Kasiu wiem że chciało by się trochę aprobaty cierpliwości zobaczysz na wiosnę nie wyjdą od ciebie takie cuda będą


Już pomału ema namawiam na wyjazd do szkółki, może do wiosny dojdzie pare roslinek, to będzie ładniej
Pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mala_Mi 09:10, 14 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kitek... ja też nawet w snach nie wymyśliłabym Mai u siebie... i to całkeim jeszcze niedawno..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Luckaa 11:48, 14 paź 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Kasiu oze mamie się głupio zrobiło że tak palnęła, zobaczysz doceni Cie jeszcze
____________________
Lucyna
Tusiala 11:56, 14 paź 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
kitek81 napisał(a)
wieczorem moja mama mnie przygnębiła-otóż z mężem październik i listopad to miesiące naszych urodzin, imienin i rocznica ślubu cywilnego, mama pytała się, co chcemy dostać, bo robimy jedną, dużą imprezę łączącą te wszystkie uroczystości, powiedziałam, że mogą dać m.in. jak chcą pieniążki, to sobie kupimy roślinki do ogrodu-na co moja mama stanowczym głosem, że NIE, bo wystarczająco dużo kasy wkładamy w ogród, zdecydowanie za dużo! i że kasy na pewno nie da!
ot, tyle, a zabolało mnie jakoś bardzo!
czy jestem przewrażliwiona?
bo my z emem uważamy, że to dopiero początek zakupów roślinowych! ja także sądzę, że mało jeszcze mamy, z resztą o tym wiecie, bo ciągle Wam o tym marudzę
to się wyżaliłam
idę się myć i spać
a jutro już czwartek oby do piątku


U mnie prawie wszyscy tak uważają bo poddasze jeszcze nie ukońcone, mebli ogrodowych nie ma itp.
Ale mam to w nosie i cały czas kupuję.
Kasiu rób to i wydawaj pieniądze na to, co Wam sprawia radość Przecież to Wasze życie i Wy na to wszystko pracujecie, czyż nie?

kitek81 17:49, 14 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mala_Mi napisał(a)
Kitek... ja też nawet w snach nie wymyśliłabym Mai u siebie... i to całkeim jeszcze niedawno..


Więc trzeba marzyć i pracować nad igrodem, to może kiedyś
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 17:51, 14 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Luckaa napisał(a)
Kasiu oze mamie się głupio zrobiło że tak palnęła, zobaczysz doceni Cie jeszcze


Ja myślę, że przez to, że ona nie ma takiego hobby, to dziwi się, że komuś się chce a ja to bardzo lubię i nie mam zamiaru z tego rezygnować!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 17:56, 14 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Tusiala napisał(a)


U mnie prawie wszyscy tak uważają bo poddasze jeszcze nie ukońcone, mebli ogrodowych nie ma itp.
Ale mam to w nosie i cały czas kupuję.
Kasiu rób to i wydawaj pieniądze na to, co Wam sprawia radość Przecież to Wasze życie i Wy na to wszystko pracujecie, czyż nie?



Czyli, że nie jestem odosobniona w temacie
Ja w ogrodzie też wolę na razie robić, niż w domu, bo na razie córa jeszcze pisze po scianach, fotelach-nie zawsze się ją upilnuje, więc gdyby popisała nowe wyposażenie, to chyba bym zawału dostała, a tak za 2 lata ona z tego wyrośnie i nie będzie niszczyć! A na razie ogród to piorytet
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies