Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

jolka 16:42, 09 sie 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
m_gocha napisał(a)
Ale wiesz jak to sny, w każdym razie panika była ostra Ja też się rano uśmiałam na te koszmarki nocne

haha
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
ren133 12:50, 10 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
jolka napisał(a)

Renia.. dziękuję!! Fajnie to wygląda.
I to w dodatku znalazłaś z identycznymi kostrzewami, jakie u mnie rosną (i które już w myślach wysyłałam na kompost!) A tu kto wie... może się uratują


Ja nie przepadam za kostrzewą ale w masie jest moc ogólnie chodziło mi o to, że można bonsai podsadzić jednolitą trawą
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
malgol 15:36, 10 sie 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Jestem tu pierwszy raz i się zachwyciłamWszystko mi się podoba i będę częstym gościem jeśli mnie nie wygonisz
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
jolka 17:57, 10 sie 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
ren133 napisał(a)
Ja nie przepadam za kostrzewą ale w masie jest moc ogólnie chodziło mi o to, że można bonsai podsadzić jednolitą trawą

A no właśnie ja też nie, ale kiedyś tam eM. mi ją przywiózł z zachwyconą miną, no to głupio tak wziąć i wyrzucić
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 18:00, 10 sie 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
malgol napisał(a)
Jestem tu pierwszy raz i się zachwyciłamWszystko mi się podoba i będę częstym gościem jeśli mnie nie wygonisz

Wygonisz.. ?? No w życiu Cieszę, się że w takim gąszczu przepięknych ogrodów udało Ci się na chwilkę do mnie wpaść Rozgość się proszę, może huśtawka pod brzozami ...Zaraz lecę po daszek i poduszki

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
bata 23:18, 10 sie 2016

Dołączył: 03 cze 2016
Posty: 90
Jolu masz piękne rabaty, kompozycje z hortensjami urzekające - czy podwiązujesz je jakoś, że tak pięknie wyglądają, bo moje po deszczu położyły się na ziemi

pozwolisz, że zaczerpnę inspiracji
____________________
Beata - Ogród - moje czwarte dziecko
BasiaLT 08:47, 11 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
witaj Jolu przyszłam do ciebie trochę na okrętkę skierowana przez inne dziewczyny. Jejku ależ cudnie u ciebie. Dobrze że siedziałam na fotelu bo bym padła. Przepiękne masz rabaty. Pozwolisz że niektóre pomysły w przyszłości "zmałpuję". Pozdrawiam serdecznie i z przyjemnością zaznaczę wątek do podglądania
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Marzenaka 13:11, 11 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Jola, jechałam we wtorek w twoich okolicach, ależ była ulewa! Mam nadzieję ze nie narobiło ci szkód w ogrodzie.
____________________
Ogród Marzeny
ren133 13:25, 11 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
jolka napisał(a)

A no właśnie ja też nie, ale kiedyś tam eM. mi ją przywiózł z zachwyconą miną, no to głupio tak wziąć i wyrzucić


hi hi hi ... no w sumie tak
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
malgol 14:02, 11 sie 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
jolka napisał(a)

Wygonisz.. ?? No w życiu Cieszę, się że w takim gąszczu przepięknych ogrodów udało Ci się na chwilkę do mnie wpaść Rozgość się proszę, może huśtawka pod brzozami ...Zaraz lecę po daszek i poduszki



Ale w pięknym miejscu mnie posadziłaś!Uwielbiam te zestawienia. A różyczki to Lariski , o których pisałaś kiedyś? Bo z daleka źle widzę...
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies