Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

14:21, 11 sie 2016
Witaj Jolu, wieje u ciebie, a kora ci nie śmieci w trawniku przez wiatry? Nie wywiewa ci jej?

Przepiękny ogród
gosia_w_ogro... 19:09, 11 sie 2016

Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 82
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/122/1220789/original.JPG Czy to jest Twoja pierwsza rabata na wątku?? Jest cudna! https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/122/1222342/original.JPG
____________________
Gosia Gosia w ogrodzie
jolka 14:11, 14 sie 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
bata napisał(a)
Jolu masz piękne rabaty, kompozycje z hortensjami urzekające - czy podwiązujesz je jakoś, że tak pięknie wyglądają, bo moje po deszczu położyły się na ziemi pozwolisz, że zaczerpnę inspiracji



Dziękuję Cieszę się, że hortki zrobiły dobrą robotę i mi gości do ogrodu ściągają Lubię gości Niczym ich nie podwiązuję ani nie podpieram. Nisko tnę wiosną i wycinam wszystkie chude patyczki. A one z każdy rokiem są sztywniejsze. Jedynie vanilki mi się trochę rozłożyły po deszczu, ale im muszę wybaczyć bo są młodziutkie i były kupione jako maleńkie krzaczki. Pozdrowienia z dzisiejszej hortensjowej
Dziś szerokie kadry w te i we wte







____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Aneta1309 14:19, 14 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Hortki zdecydowanie robią za gwiazdy w ogrodzie o tej porze roku
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
jolka 14:25, 14 sie 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
BasiaLT napisał(a)
witaj Jolu przyszłam do ciebie trochę na okrętkę skierowana przez inne dziewczyny. Jejku ależ cudnie u ciebie. Dobrze że siedziałam na fotelu bo bym padła. Przepiękne masz rabaty. Pozwolisz że niektóre pomysły w przyszłości "zmałpuję". Pozdrawiam serdecznie i z przyjemnością zaznaczę wątek do podglądania


Witaj Basia bardzo się cieszę, że do mnie trafiłaś, tym bardziej że naokoło To bardzo miłe, jeśli gościom się u nas podoba, daje satysfakcję z pracy włożonej w ogród i motywuje do jego doskonalenia. Nie waż się padać, bo nie pamiętam dobrze pierwszej pomocy Lepiej Ci huśtawkę w cieniu brzóz położę Oczywiście zapraszam zawsze i kopiuj co tylko sobie życzysz







I szeroki kadr na koniec, bo dziś piękne widoki
W tle krajobraz zapożyczony - lipy chyba ze stuletnie

A tu Nowy Sącz w kotlinie rozłożony
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
wrobelki 14:37, 14 sie 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Ale cudnie u Ciebie rozmarzyłam się
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
jolka 14:50, 14 sie 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Marzenaka napisał(a)
Jola, jechałam we wtorek w twoich okolicach, ależ była ulewa! Mam nadzieję ze nie narobiło ci szkód w ogrodzie.

Nie, na szczęście żadnych szkód w ogrodzie nie było, a przynajmniej nic widocznego na pierwszy rzut oka Dla Ciebie jeżówki w dużej ilości Chyba lubisz.. ??








____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
MirellaB 14:55, 14 sie 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Jolu ślicznie masz, wiem, że się powtarzam, ale piękne zawsze będę chwalić

Dokąd prowadzą schody? To jest wejście z drogi / ulicy do domu?

Jaką masz dużą działkę?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
jolka 14:55, 14 sie 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
malgol napisał(a)
Ale w pięknym miejscu mnie posadziłaś!Uwielbiam te zestawienia. A różyczki to Lariski , o których pisałaś kiedyś? Bo z daleka źle widzę...


Siedź sobie wygodnie, jeśli tylko Ci się podoba Ja też bardzo lubię to miejsce.
A różyczka z brzozowej to biała okrywowa Alba Meidiland.

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 15:07, 14 sie 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
MonikA napisał(a)
Witaj Jolu, wieje u ciebie, a kora ci nie śmieci w trawniku przez wiatry? Nie wywiewa ci jej? Przepiękny ogród


Dzięki Moni Korę wywiewa mi tylko i wyłącznie z jednej rabaty - usytuowanej od południa, wzdłuż domu, tam gdzie mam róże bonicę. W ub roku rozsypałam chyba z 5 worków, a na drugi dzień grabiłam wszystko z trawnika. Teraz już wiem, że kory tam nie może być. Mam zamiar tę rabatę wyściółkować kompościkiem (jak się już wyprodukuje), a póki co dosadzam tam róże rośliny żeby ziemię zakryć (ostatnio sadziłam lawendę i kocimiętkę). Na pozostałych rabatach spoko, jakoś tak są wysłonione, że kory wiatr nie rusza.

Pozostając w tonacji jeżówkowej - dla Ciebie moje jeżówki cz. II - znaczy "ryneczek lidla" vel "wsiowa"






____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies