Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Iwk4 15:51, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ja też lubię zimę zza okna. W jadalni firanki tylko po bokach, więc jak sobie siedzę w salonie na fotelu, albo przy stole, mogę podziwiać jej uroki.
Zwłaszcza, jeśli świeci słoneczko, bo ponure dni nie są już takie fajne
____________________
Ogródek Iwony II
JoannA 17:24, 29 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
polinka napisał(a)
I piesa ładnie wystrojona w świąteczny kolor

Piesia bardzo lubi wystroić się jak tylko przymrozi na dworze. Ale bucików nie chce nosić
pozdrawiam Polinko
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:25, 29 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
GorAna napisał(a)
Piękna ta zima na zdjęciach....w realu jak bardzo szczypie w nos i zawiewa śniegiem już mniej....pozdrawiam poświątecznie

Na szczęście Aniu zima jeszcze łagodna, a przy większej ilości śniegu mrozu tak badzo się nie odczuwa.
Lubię jak wszędzie jest czyściutko i biało
buziaki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:27, 29 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Anabell napisał(a)
To są cudowne uroki naszej zimy, ja sama wolę podziwiać ją na obrazkach.

Wydaje mi się, że u Ciebie więcej sypnęło śniegiem. Asiu! uściski przesyłam ciepłe.

Dlatego Haniu narobiłam dużo fotek i zaciszu domowego ogniska podziwiam zimowe widoczki. Czasami zerkam w okno i cieszę ię tą cudowną bielą. A dzisiaj słoneczko pięknie świeciło więc spacerek długi z piesią zaliczyłyśmy.
Mam wolne do 7 stycznia, ale radocha
A śniegu u Ciebie też sporo sypnęło.
ściskam Haneczko
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Iwk4 17:28, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Joasiu, zbierałaś może nasionka stipy?
____________________
Ogródek Iwony II
JoannA 17:33, 29 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Iwk4 napisał(a)
Ja też lubię zimę zza okna. W jadalni firanki tylko po bokach, więc jak sobie siedzę w salonie na fotelu, albo przy stole, mogę podziwiać jej uroki.
Zwłaszcza, jeśli świeci słoneczko, bo ponure dni nie są już takie fajne

Zima piękna w tym roku Iwonko
Mrozik lekki, roślinki mają puchową kołderkę, a do tego pięknie słoneczko świeci.
Dzisiaj obserwuję ptaszki uwijające się przy karmikach, dopiero dostrzegłam jak dużo przylatuje ich do stołówki.
Nasionka stipy wyślę po Nowym Roku, adres do Ciebie mam Iwonko
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:34, 29 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Iwk4 napisał(a)
Joasiu, zbierałaś może nasionka stipy?

Zebrałam Iwonko ... obowiązkowo
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Iwk4 18:07, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Oj, to się cieszę na nasionka. Potem jeszcze będę potrzebowała instrukcji postępowanai.

Joasiu, czekam na fotki ptaszków. U mnie też się zlatują do karmnika. Zauważyłam jednak, ze są płochliwe, uciekają, gdy podchodzę do okna. Widocznie zauważają ruch Ale pełno ich na drzewach w ogrodzie. Fajnie tak na nie patrzeć Ja też mam wolne do 7 stycznia. Muszę jeszcze coś przyszykować na urodzinki najmłodszego, bo sylwestrowy jest
____________________
Ogródek Iwony II
JoannA 18:15, 29 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Iwk4 napisał(a)
Oj, to się cieszę na nasionka. Potem jeszcze będę potrzebowała instrukcji postępowanai.

Joasiu, czekam na fotki ptaszków. U mnie też się zlatują do karmnika. Zauważyłam jednak, ze są płochliwe, uciekają, gdy podchodzę do okna. Widocznie zauważają ruch Ale pełno ich na drzewach w ogrodzie. Fajnie tak na nie patrzeć Ja też mam wolne do 7 stycznia. Muszę jeszcze coś przyszykować na urodzinki najmłodszego, bo sylwestrowy jest

Iwonko,
dzisiaj robiłam zdjęcia ptaszkom, ale karmniki zbyt daleko. Za słaby aparat mam, ptaszków nie widać. Jak przycięłam zdjęcia to rozmazane
Twoje ptaszki powoli się przyzwyczają jak zobaczą, że nikt ich nie niepokoi. U mnie na początku też były płochliwe, teraz już nie reagują i spokojnie spożywają
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Madzenka 19:01, 29 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Poproszę o fotkę pieska w bucikach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies