Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pola 21:32, 19 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Joluś zegar słoneczny ma stać na słońcu nie pod drzewem

No masz Gosiaczku, widzisz jaka głupia baba ze mnie, no co tu wybrać busz czy patelnie
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
kitek81 22:06, 19 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Jolu cieszę się, że wróciłaś brakowało Tu Ciebie-Was ale widzę, że plany na najbliższy sezon są, to i na O. wrócisz na stałe
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
czeresniowap... 22:17, 19 sty 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
No to jestem w odwiedzinkach u Ciebie przyznam ze wszystkiego wyczytac nie jestem w stanie , ale fotki przejrzałam i zmian u Ciebie ogrom wszystkie na plus bede zagladac
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
Pola 22:20, 19 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
kitek81 napisał(a)
Jolu cieszę się, że wróciłaś brakowało Tu Ciebie-Was ale widzę, że plany na najbliższy sezon są, to i na O. wrócisz na stałe
pozdrawiam

Kasiu, moja robota zawodowa to pochłania większość czasu, czasem wchodzę na chwilkę i nie zostawiam śladu bo nie mam siły. Teraz mój pierwszy weekend z planami ogrodowymi, strasznie już tęsknię za wiosną
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Mysza 11:22, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Joluś pomysł z zegarem super
Podpowiedz gdzie miałaś wcześniej basen ? Czy tam gdzie warzywka? Nie mogę znaleźć Albo gapcia ze mnie albo gdzieś mi umknęło.
Dokonałaś rewolucji w swoim ogrodzie. A ta weranda piękna. Foteliki białe jak lubię. sUPER Może kiedyś stworzymy u nas werandę zamiast tarasu Fajny pomysł na przyszłość.
Wielkie dzięki za pomoc .
____________________
Gosia
kitek81 22:03, 20 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Pola napisał(a)

Kasiu, moja robota zawodowa to pochłania większość czasu, czasem wchodzę na chwilkę i nie zostawiam śladu bo nie mam siły. Teraz mój pierwszy weekend z planami ogrodowymi, strasznie już tęsknię za wiosną


to teraz musisz się poprawić i ślad częściej zostawiać
za wiosną też tęsknię, chyba jak większość już na O.
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Pola 22:19, 20 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
kitek81 napisał(a)


to teraz musisz się poprawić i ślad częściej zostawiać
za wiosną też tęsknię, chyba jak większość już na O.

Bo wszystkich swędzą rączki do roboty w ogrodach, ale może ta przerwa zimowa potrzebna bo na spokojnie można plany robić
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Mysza 08:30, 22 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Hej Poluś.
Wpadłam pomachać
Oj te nasze plany : ) U mnie dzisiaj zmroziło troszeczkę. Nie wiedomo co z tą zaimą będzie. Oby wiosny nam nie opóźniło.
Teraz jak my takie Ogrodowiskowe bliźniaczki będziemy to będę Cię tu odwiedzać i odwiedzaćpa, pa
____________________
Gosia
ewa004 11:47, 22 sty 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
I ja buziczki i pozdrowionka zostawiam

Ja tez już tęsknię za wiosną , jak wszyscy zresztą ale już jesteśmy prawie na finiszu i znowu szaleństwo się zacznie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Milka 17:07, 22 sty 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja tez wpadam i się cieszę, że jesteś, oj na długo przepadłaś zaraz wiosna, ciepło, ruch, jak się cieszę na nią, choć niby zima przelaciała mi błyskawicznie, a miałam się nudzić, cmokam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies