Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 09:00, 30 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
ana_art napisał(a)
Małgosiu pytałam czy będziesz sama u Szmitów i o której? podumam, może dam radę przyjechać

Nie nie będę sama, wioze ze soba chyba jeszcze 2 osoby , mam nadzieje że dojade tam na jakąś 11.00 najpoźniej 11.30
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 09:11, 30 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
No to gdzie te zdjecia do podpisania? (liliowce)
O do Szmitów sie wybierasz?

Bożenko, zakwitł mi 2 szt kwiatów i koniec....nie złapałam go w odpowiednim momencie i figę mam....nie na darmo po niemiecku liliowce to Taglilien czyli jednodniowa lilia....mam nadzieję że jeszcze pokaże dalej swoje kwiaty, bo teraz ma byc słonecznie po tych deszczach i ochłodzeniu wiec moze bedzie szansa go sfotografować.Dzieki za gotowośc

Do Szmitów zabieram swoją ekipę żeby pokazac im ten ogród pokazowy bo warto (zakupów robic raczej nie bede) i jade dalej poza Ciechanów wiec to po drodze jest, trudno nie wpaśc tam i nacieszyc oczy.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
lojalna_ 12:58, 30 lip 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dobrze ze kanapowy sie w niej instykt odezwał a nie lowczy szkoda by bylo tego pieknego ogrodu )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Margarete 15:09, 30 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
lojalna_ napisał(a)
Dobrze ze kanapowy sie w niej instykt odezwał a nie lowczy szkoda by bylo tego pieknego ogrodu )))

Dzięki za komplemety w imieniu swoim i ogrodu
Suka w zasadzie nie niszczy niczego w ogrodzie ale jak by sie zachowała wobec obcych którzy wtargna nieproszeni na jej teren to nie wiem. Szczeka zawsze ii zebypokazuje też ale jak ja ją odsyłam na miejsce to juz nie atakuje, wie że ja tui rżadze i wiem kogo nalezy gryźć...
Biegne do ciebie Jolu zobaczyc co nowego w twoim ogrodzie...on to dopiero jest cudny
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
polinka 09:03, 01 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Małgosiu, byłam i już obiecuję być na bieżąco
Spokojnego weekendu!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Madzenka 08:28, 02 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Małgosiu domagam się o fotek róż i jeżówek
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Iwk4 10:24, 03 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Małgosiu, macham
____________________
Ogródek Iwony II
Krys 11:24, 03 sie 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Fotki prosze
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
makkasia 13:45, 03 sie 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
ta rabata z Vanilkami jest czadowa (pewnie juz dostały kolor uprasza sie o zdjęcia !!!) Ostatnio wkurzyłam sie na moje pelargonie na oknach wywaliłam a posadziłam Ice dance i chyba na następny sezon zupełnie zrezygnują z kwiatów w doniczkach a dam tylko trawy, uspokoją rozbujane Makowo
oczywiscie ściskam mocno
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Margarete 15:47, 03 sie 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
polinka napisał(a)
Małgosiu, byłam i już obiecuję być na bieżąco
Spokojnego weekendu!

Miło mi że byłaś a co do obietnic to nie trzeba, życie ważniejsze od wirtualnego świata...przecież i ty i ja zaglądamy do siebie od czasu do czasu Paulinko, to forum tak sie rozrasta i jeszcze cdzienność....nie da sie po prostu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies