Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

paniprzyroda 21:55, 30 sie 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Moje pyrki jeszcze w ziemi siedzą, młody młodszy się tym zajmuje Fajne widoki znad jeziora, cisza i spokój z nich wygląda, z chęcią nad jakimś podumałabym chwilkę. Ale doskonale wiem, jak to jest, gdy jezioro lub las blisko, człowiek zastanawia się, kiedy był tam ostatnio, miesiąc, trzy czy pół roku temu Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
yolka 21:56, 30 sie 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ziemniaki dorodne mimo braku wody Zjadłabym takie z ogniska jak Ania pisze
Buziaki

Pieczone w ognisku to smak dzieciństwa - pyszny ten smak, lecę do Ciebie sprawdzić jak tam remonty
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ivvvona 21:58, 30 sie 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Ziemniaczki z ogniska - mniam. My też co roku robimy, chociaż ziemniaczki kupne. Swoje to dopiero muszą smakować.
____________________
W ogródku Iwony
yolka 21:58, 30 sie 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
paniprzyroda napisał(a)
Moje pyrki jeszcze w ziemi siedzą, młody młodszy się tym zajmuje Fajne widoki znad jeziora, cisza i spokój z nich wygląda, z chęcią nad jakimś podumałabym chwilkę. Ale doskonale wiem, jak to jest, gdy jezioro lub las blisko, człowiek zastanawia się, kiedy był tam ostatnio, miesiąc, trzy czy pół roku temu Pozdrawiam.
Masz racje Mariolka, marzymy o czymś dalekim, a na to co mamy nawyciągnięcie ręki nie mamy czasu

Pyrki to z poznańska brzmi - u nas tak się mówi na ziemniaki, albo kartofle - dużo ludzi jest w moich stronach z pd/wsch. Polski
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 22:00, 30 sie 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ivvvona napisał(a)
Ziemniaczki z ogniska - mniam. My też co roku robimy, chociaż ziemniaczki kupne. Swoje to dopiero muszą smakować.

Iwonko, są pyszne i tak samo smakują wyjęte z lodówki następngo dnia
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mala_Mi 01:32, 31 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
yolka napisał(a)
Masz racje Mariolka, marzymy o czymś dalekim, a na to co mamy nawyciągnięcie ręki nie mamy czasu

Pyrki to z poznańska brzmi - u nas tak się mówi na ziemniaki, albo kartofle - dużo ludzi jest w moich stronach z pd/wsch. Polski

Pd- wsch mówi ziemniaki
Pn- wsch mówi kartofle.

Ja się obrobić nie mogę bo jestem rozmemłana.... na jutro jedno tylko w plecy.. nie jest źle.
Część zleciłam do zrobienia młodym zdolnym, a teraz nocami poprawiam.. w dzień będę się wstydzić.. młodzi zdolni... porażka
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agania 17:43, 31 sie 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
Taki misiek z pomidorków koktajlowych mi wyrósł


Pomidorek cudaczek...pewnie już zjedzony
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
yolka 19:25, 31 sie 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Mala_Mi napisał(a)

Pd- wsch mówi ziemniaki
Pn- wsch mówi kartofle.

Ja się obrobić nie mogę bo jestem rozmemłana.... na jutro jedno tylko w plecy.. nie jest źle.
Część zleciłam do zrobienia młodym zdolnym, a teraz nocami poprawiam.. w dzień będę się wstydzić.. młodzi zdolni... porażka


Na lubelszczyżnie napewno mówi się kartofle - mama tak mówiła, ale że u Ciebie ziemniaki to nie wiedziałam.

O młodych zdolnych nic nie mów... uczelnie za pieniążki... szkoda gadać...
Tez jeden z tematów podrzuciłam młodemu, wszystko było ok , a po dwóch tygodniach powiedział, że z kajówkami nie ma doświaczenia, może zrobić ale na gminnych - niech mnie pocałuje w d....
Troche stresujące to nasze życie...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 19:26, 31 sie 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Agania napisał(a)

Pomidorek cudaczek...pewnie już zjedzony

Zjedzony, był słodki...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
renatamama3 20:26, 31 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Jejciu ,jakbym zjadł takich wiejskich ziemniaczków ,dawniej jak dzieciaki były małe kupowałam u pani co sadziła dla siebie ,a że z jej córką chodziłam do klasy to zawsze worek dla mnie miała, chodź ceniła raz tyle co w sklepie ,to warto było ,teraz pani nie sadzi ,bo mąż zmarł a sama ,żeby robić siły brak ,dzieci się nie garną do tej roboty.
Wnuki do schrupania.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies