Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Berberysy i liliowce pod stara gruszą ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Berberysy i liliowce pod stara gruszą ;-)

eda 15:04, 08 lip 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
irena_milek napisał(a)
Krysiu, dostałam fotkę od Kasi, mus i u ciebie zostawić, takie uchachane jesteśmy
ale fajne dzieczyny !!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eliza3 17:42, 08 lip 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Debro, chwilkę mnie u Ciebie nie było, a tu tyle się dzieje
Cudowne zdjęcie roześmianych dziewczyn od razu poprawia humor... przepis na nalewkę z wiśni gotowy, tylko robić...też na poprawienie humoru... i jeszcze te kanciki... perfekcyjne...
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Debra 19:53, 08 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
irena_milek napisał(a)


wzorowa ogrodniczka z ciebie, u mnie z tym ciut na bakier
kanciki też lubię robić


Jak tam wzorowa
Ja lubię bardzo ładne rzeczy. Jak mam coś naprawdę ładnego, to dbam o to, by zachowało urodę. A Bentley jest piękny, niezależnie od jego użytecznej strony, która też jest super.
Ja nie rekalmuje sprzętu
Po prostu po długich latach życia potrafię bezbłędnie rozpoznać jakośc i gatunek przedmiotów.

Może za bardzo lubie sztukę użytkową ....
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 19:55, 08 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
irena_milek napisał(a)
Krysiu, dostałam fotkę od Kasi, mus i u ciebie zostawić, takie uchachane jesteśmy


Irenko, dzięki wielkie, ja nawet miałam nadzieję na tę fotkę, bo pamiętam co nas tak rozbawiło.

No to może zagadka, co nas tak rozbawiło ...))))
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 19:56, 08 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
eliza3 napisał(a)
Debro, chwilkę mnie u Ciebie nie było, a tu tyle się dzieje
Cudowne zdjęcie roześmianych dziewczyn od razu poprawia humor... przepis na nalewkę z wiśni gotowy, tylko robić...też na poprawienie humoru... i jeszcze te kanciki... perfekcyjne...


Elu, masz rację, sama cały czas się uśmiecham jak piszę i myslę sobie, że to Forum jest cudowne...
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
agata_chrosc... 20:13, 08 lip 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
To ja na naukę kancikowania chyba przyjadę Moje niby zrobione, ale jakies takie nie bardzo I róże sobie sprawiłaś! Dobry początek Wpadnij do wątku Ani DS - Ania i róze i cała reszta - tam jak w katalogu, wszystko czego dusz zapragnie
____________________
ogród w Holandi
Debra 20:23, 08 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
agata_chroscicka napisał(a)
To ja na naukę kancikowania chyba przyjadę Moje niby zrobione, ale jakies takie nie bardzo I róże sobie sprawiłaś! Dobry początek Wpadnij do wątku Ani DS - Ania i róze i cała reszta - tam jak w katalogu, wszystko czego dusz zapragnie


Kochana, lekcje kancikowania mogę dawać we wrześniu do woli, chcociaz wiem, że Ty akurat to tego nie potrzebujesz.
Ta róża to to wyjątek Ja nie będe miała róż, nie mam miejsca, ale watek Ani znam, bo jest śliczny.

Aha, czy Ty będziesz +2, czy +1?
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
agata_chrosc... 20:32, 08 lip 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
będę saute tym razem dziecko spędzi pierwszy w swoim życiu tydzień tylko z tatusiem, bez mamy i może wreszcie doceni te piękne chwile kiedy mama jest!
____________________
ogród w Holandi
Debra 20:36, 08 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
agata_chroscicka napisał(a)
będę saute tym razem dziecko spędzi pierwszy w swoim życiu tydzień tylko z tatusiem, bez mamy i może wreszcie doceni te piękne chwile kiedy mama jest!


No szkoda, ale tez dzieki temu bedziemy Cię mieĆ tylko dla NAS!

A dziecko moee własnie polubi te dni bez mamy ))) Jak Tato zacznie rozpieszczać, to tylko będzie czekała na Twój kolejny wyjazd ))))

Próbowałam rozeznać ile lat ma Tessa, na pierwszych zdjęciach ten aniolek pod drzewem ma chyba ze 2 lata ....
ale ja sie na dzieciach nie znam. Wprawdzie mam syna, ale on zawsze był dorosły

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
agata_chrosc... 20:40, 08 lip 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
calkiem nieźle trafiłaś. Wtedy miała 3 lata. Teraz ma prawie 5 - skończy 25 września czyli po powrocie z Warszawy trzeba będzie kinderbal zrobić
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies