Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Kawa 12:10, 11 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej Paulinka
gaaniem takiech "dobrych znajomych" się nie przejmuj bo po co?
dobrze dziewczyny mówią zazdrośni są a i pewnie lewe ręce mają nie umieją cieszyć się z takich rzeczy więc muszą być naprawdę nieszczęśliwymi ludźmi!

głowa do góry cyc do przodu! najważniejsze że Wy z Emem znacie swoją wartość!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 12:16, 11 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
przecież to tylko i wyłącznie o zazdrość chodzi, leniuchy. Zajadą do domu i zaczyna się ej widziałeś jakie ładne te rabatki ma, a jak fajnie to zrobione, nie znoszę czegoś takiego A za jakiś czas kupi sobie taka jedna z drugą skrzynie na warzywa i też będzie siała w nich, tyle że nic jej nie urośnie albo słabo bo nie ma do tego serducha
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
nawigatorka 12:38, 11 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Paulino a bedziesz pryskala po tym deszczu raz jeszcze? Bo ja sie zastanawiam...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Sebek 13:01, 11 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Paulina - faryjacie! Całe szczęście, że my ogrodoświry Cię rozumiemy Macham
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kawa 13:13, 11 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Sebek napisał(a)
Paulina - faryjacie! Całe szczęście, że my ogrodoświry Cię rozumiemy Macham

hihih NO!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Mazan 13:59, 11 lut 2016

Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 4141
Polinko, i doczekałem się. Gdybym miał napisać wspomnienia o takich 'obserwatorach' miałabyś szokującą lekturę. Dość często mam 'przyjemność' wyjaśniania, gdyż mają trudności z przyswojeniem podstaw. Nazywam ich prosto w oczy minimalistami, czyli jak najniższe nakłady w stosunku do zysków. Na typowych groszorobów jeszcze nie mogą awansować - zbyt niski poziom, ale wiedzę na ten temat po prostu pożerają. Czy ją zastosują to inna sprawa, jednak mogą - po pewnym czasie - stać się mentorami. I to dopiero możesz odczuć. Z tym spotkałem się już wielokrotnie.


Pozdrawiam
____________________
Mazan - Walerek
lindsay80 14:13, 11 lut 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Paulina, jak kraj długi i szeroki wielu ludzi takich można spotkać, ja mam takich za płotem, choć nie wiem czemu zazroszczą, ja w ubiegłym roku ani razu nie miałam czasu na zaleganie na tarasie, oni cały sezon siedzieli - każdy ma wybór, od tego ile się pracy włoży zależy jak te nasze podwórka potem wyglądają (bo nie mówie o tym, gdy wynajęta firma wszystko zrobi)
____________________
Tu ma być ogród :)
Ewik 16:57, 11 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Przyszłam zobaczyć co w ogrodzie a tutaj tyle fajnych myśli i rad jak najbardziej na czasie dla mnie odnośnie relacji międzyludzkich .dzięki, nawet nie wiecie jak bardzo humor mi poprawiliscie
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
polinka 17:51, 11 lut 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Justyś, robimy dalej co nam w duszy gra

Reniu trochę to wczoraj przezyliśmy ale przez to swoje gadanie jeszcze bardziej nas zmotywowali

Ilonko, dokładnie tak jak piszesz! Najlepiej krytykować, wyśmiewać a samemu nic nie robić...

Asiu,

Dorotko, chyba tak nie potrafię. Mus się nauczyć

Ewka ale my ich w garażu przyjęliśmy I chyba o to mieli pretensje
Póki co nie u mnie do czego wzdychać. Zapraszam latem Będziemy obie wzdychać do gracków

Kasiek świeta prawda z tym umiechaniem się

Kasiu, kopaliśmy i skręcaliśmy

Ewko. ja w ogrodniczym kupiłam ten miedzian.



____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
leon60 17:53, 11 lut 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
a dziś będą fotki ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies