Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Juzia 23:34, 10 lut 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38915
polinka napisał(a)


To samo było u nas dzisiaj. Nie mamy chyba co robić, że chcemy wszystko idealnie, równo, gładko...Sami sobie robotę wymyślamy
Przecież normalni ludzie w lutym siedzą w domu...

Justyś, pieniądze ważne ale nigdy dla mnie nie były i nie będą najważniejsze.



Normalni? Hehehehe
Przecież w dzisiejszych czasach wszystko może być normą

Rób swoje nawet w styczniu! My Ci kibicujemy!



____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ren133 23:50, 10 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Czytam, że znajomi humor Ci popsuli Ja to już z takimi nie dyskutuję ... życie mnie nauczyło, że przy tak diametralnie różnych zdaniach nie warto nawet szukać argumentów do dyskusji ... jesteście na innych poziomach ... po co marnować sobie nerwy, czas i zaprzątać tym głowę ... jeżeli zaradność, dokładność i wyczucie smaku to dla nich głupota to nie ma nawet co z nimi podejmować dyskusji ...
Mój eM to w żartobliwy sposób by się odegrał ... ja bardziej wrażliwa przeżywałabym ... ale wiem, że nie warto Dobrze dziewczyny mówią przez takich ludzi może przemawiac zazdrość i ... nie tylko o to co macie, co stworzyliście ale wlaśnie o to jacy jesteście - pomysłowi, przewidujący, pracowici ... i zobacz po co przyjechali? aby skorzystać z tego, co niby krytykują
Nie warto się tym przejmować
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
inag 00:31, 11 lut 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Wpadłam zobaczyć co nowego słychać i czytam o "miłych" znajomych... Głowa do góry! Tworzycie piękne miejsce! A jak komuś się nie chce czterech liter samemu ruszyć to zawsze wygaduje takie mądrości! Tacy ludzie są wszędzie niestety. Trzeba to jednym uchem wpuszczać a drugim wypuszczać, bedziesz razem ze swoim M miała zdrowsze nerwy ...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 07:25, 11 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
a co do kasy-gdy ktos nam sugeruje ze chyba jej za duzo mamy, w sensie na niewlasciwe rzeczy wydajemy,mowimy ze mamy jej tyle,ze musily w.piwnicy widlami przezucac bo gnije buziaki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Juzia 07:37, 11 lut 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38915
nawigatorka napisał(a)
a co do kasy-gdy ktos nam sugeruje ze chyba jej za duzo mamy, w sensie na niewlasciwe rzeczy wydajemy,mowimy ze mamy jej tyle,ze musily w.piwnicy widlami przezucac bo gnije buziaki


Dobre
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Dorotka 07:47, 11 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Polinko nie przejmuj się gadaniem ludzi. To zawiść. Mi jak ludzie mówią że mam za dużo kasy to im mówię "owszem, mam. Trzeba się było uczyć to też byś miał" ☺
I zamykam tym paszcze ludziom.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Kuba 07:49, 11 lut 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Kogo Ty do domu wpuszczasz? To niedopuszczalne! Muszę jednak ja Cię nawiedzić, nie będę nic mówić tylko cichutko wzdychać

Łamię się z tym miedzianem, chyba go w końcu kupię
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
siakowa 09:02, 11 lut 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
zdecydowanie Ci "znajomi" powinni przestać być znajomymi. Szkoda energii i zdrowia na toksycznych ludzi. rodzina to rodzina ( choć nie można dać się zaszczuć ) to na szczęście znajomych wybieramy sami. życzę więc trafnych wyborów

A ktoś to kiedyś powiedział : Usmiechaj się, bądź szczęśliwa, nic tak innych nie doprowadza do szału
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Kasia73 10:28, 11 lut 2016


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Dziewczyny świetne macie te życiowe hasła myślę że Polinka już z uśmiechem dalej kopie lub maluje. Czekam na zdjęcia skrzynek
O cisy popytam Kubę.

ewa004 12:02, 11 lut 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Oj ja tez mam ...miałam takich znajomych
I wiesz co bez żalu sie z nimi pożegnałam ,nie warci mojej uwagi


Poluś kupowałaś juz ten miedzian ?
to taka jest nazwa miedzian czy jakos inaczej ,gdzie to kupić ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies