Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

MirellaB 08:32, 13 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
polinka napisał(a)


Oczywiście z trawami

No tak
Ostatnio bardzo mi się spodobało zestawienie hortek z jeżówkami
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
anbu 08:49, 13 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
polinka napisał(a)


Iwonko, podaje przepis Toszki.
Dobra ziemia z worka, ziemia rodzima, piasek, kora, obornik przekompostowany lub jeśli nie mamy to obornik granulowany.


Oooo mi też się przyda
____________________
Ania Ogród Ani :)
AniMa 11:27, 13 lip 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Polinko na trawki piątek?. Z panem umówiłam się na okolice godziny 17 - tak mu najlepiej pasuje, aczkolwiek zaznaczył że to ruchoma godzina (niedobrze?)I jak? Pasuje???
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
uziemiona 15:58, 14 lip 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Zaznaczam Twój wątek, muszę go przestudiować, bo tez uwielbiam trawy, bez nich nie wyobrażam sobie ogrodu. Niestety straciłam tyle traw w tym roku. Ale nic to.
Pięknie u Ciebie!
____________________
Joanna nadmorski
Margarete 16:42, 14 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Polinko - odkopiowałam sobie waszą dyskusje o naturalnych nawozach wiosennych i letnich - ja jeszcze w życiu żadnej"zupki" dla roslin ani z pokrzyw ani ze skrzypu nie robiłam...musze sie od ciebie jeszcze wiecej na ten temat dowiedziec, takich praktycznych porad....podpytam potem

Twoje trawy ładniejsze niż w Wojsławicach - nie watpię - chociaż kocham to arboretum i bardzo lubie tam jeżdzic. Piekne foty i wrazenia na pewno równie piekne macie ze świeta liliowców - ja jak Luki juz 3 rok przymierzam sie aby tam dotrzec w tym terminie i mi sie nie udaje .

Jezówki śliczne i pieknie będa korespondowały z twoimi trawami.

Czytałam że odżywa pomysł kajakowego zlotu - jak by to było super w ogóle to bez wzgledu czy zlot kajakowy dojdzie do skutku czy nie to musze sie wybrać nad ta wasza Barycz, tak prywanie ...i kajakowo i turystycznie bo byłam tam kiedyś daaawno temu i zawsze sobie obiecywałam że jeszcze odwiedzę ten cudny rejon Polski.Macie tam pieknie i do tego jeszcze ten wasz region taki nie "zadeptany" przez turystów, a poza tym stosunkowo blisko od nas.

Buziaki zostawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
polinka 16:51, 14 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Za chwile odpowiem na miłe wpisy ale najpierw póki jeszcze jest prąd pokażę tak długo wyczekiwany deszcz...

Płyniemy...



Tu możemy powiosłować





Jeszcze godzina ściany wody i gracek będzie leżał...



Niestety na wieczór i noc prognozy zapowiadają kolejne intensywne opady i wiatr dochodzący do 90 km/h. a ziemia coraz mniej chłonna...

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:54, 14 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
jazzy napisał(a)

Byłam w Wojsławicach dwa razy, ostatnio ze 3 albo i 4 lata temu Koniecznie muszę powtórzyć, bo wtedy byłam ignorantką ogrodową i patrzyłam tylko na różaneczniki


Marta to ja teraz też jestem ignorantką Oprócz traw interesowały mnie wyłącznie widoki górskie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:56, 14 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
MirellaB napisał(a)

No tak
Ostatnio bardzo mi się spodobało zestawienie hortek z jeżówkami


Mirelka ciekawy pomysł tylko chyba albo niskie hortensje albo wysokie jeżówki.
Moje hortki mają w tym roku ponad 1,5 m
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:57, 14 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
anbu napisał(a)


Oooo mi też się przyda


Cieszę się bardzo i naprawdę polecam przepis!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:58, 14 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
AniMa napisał(a)
Polinko na trawki piątek?. Z panem umówiłam się na okolice godziny 17 - tak mu najlepiej pasuje, aczkolwi

ek zaznaczył że to ruchoma godzina (niedobrze?)I jak? Pasuje???


Aniu pw.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies