Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

siakowa 07:36, 25 lip 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
no to czas wyszukać miejsce na gracka w ogrodzie demolka rewelacyjna
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
uziemiona 08:50, 25 lip 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Trawy miodzio. Trzymam kciuki za szkółkę, bez traw nie ma dla mnie ogrodu, więc jeśli będzie sprzedaż wysyłkowa, to będę klientką.
A jak myślisz, czy na posadzenie miskantów nie jest za późno, czy zdążą sie przyjąć?
____________________
Joanna nadmorski
Juzia 09:57, 25 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38856
Oj chyba byś miała największe sadzonki w sprzedaży

Też trzymam kciuki
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ivo 10:07, 25 lip 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Polinko szkółka to super pomysł tym bardziej że masz do tego "rekę " Ja też kiedyś o tym myślałam tylko ż eto bardzo pracochłonne musiałabym zrezygnować z pracy na etacie a tego nie zaryzykuję. Chciałam tak dodatkowo coś robić ale teraz przy moim małym to trudno znaleźć czas może kiedyś W sumie ukorzeniłam jakieś 500 - 600 tuj miło to wspominam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
AniMa 10:16, 25 lip 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
polinka napisał(a)


Aga,jeszcze nie ma co gratulowac dopiero decyzją podjętą...
.

Poli najważniejsze że się zdecydowaliście - pól jak nie całe forum będzie Cię wspierać ( i pewnie zapewnią ci klientele) i pamiętaj nie ważne co będą mówić ignoranci.
Jeżeli chodzi o demolkę, dlatego tyle cię nie było ogrom pracy Super, domyślam sie jacy wykończeni ale zadowoleni byliście. Trawki, horki boskie
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 10:18, 25 lip 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
W środę do szkółki niestety nie ale jeszcze dzisiaj jak dam radę(ŚDM) a jutro to już na mur beton jadę do pani do Obornik. Zdam relację
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Pszczelarnia 10:23, 25 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Polino, jak będzie zlot na kajaki w Dolinie, to ja jestem chętna. Idę czytać dalej.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 10:34, 25 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
polinka napisał(a)
Miałam dzisiaj odwiedziny starszego pana, ogrodnika, który obserwuje moje poczynania z ogrodem od początku przeprowadzki.

Zawsze zapowiadał się z wizytą, dzisiaj niespodziewanie zadzwonił dzwonek do drzwi...Jak chodzi i ogląda ogród to czuję się jak na mega ciężkim egzaminie

Ale nie o moich emocjach miałam tu teraz pisać tylko zadał mi dzisiaj pytanie czy mam taką jedną roślinę bez której nie potrafilabym mieć ogrodu?
Oczywiście podejrzewacie co odpowiedzialam
Oczywiście Gracilimus, którego kocham najbardziej ze wszystkich traw
To jedna z pierwszych roślin, która pojawiła się w ogrodzie i od razu podbił moje serce. Dzisiaj pięknie mi się odwdziecza za miłość, która go darzę i efektownie oslania miejsce wieczornego wypoczynku od wscibskich spojrzen

Zastanawiam się czy też macie w swoich ogrodach taką jedną jedyną roślinę bez której ogród nie tworzyły całości? Gdyby jej zabrakło to bylaby pustka, która ciężko zastąpić czymś innym?


Gdyby zabrakło moich wiekowych 2 lip - byłoby mi ciężko. A z roślin szkieletowych to cis. Z róż to róża de Rescht oraz 'Louis Odier'. Z krzewów derenie i hortensje. Z traw to miskant 'Malepartus', z roślin do obrzeży bergenia. Z kwiatów to świecznica.

I jak tu wybrać jedną jedyną?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 10:39, 25 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
polinka napisał(a)
I jeszcze raz trafffki Po weekendzie będą tutaj zmiany...







Dziękuję za uwagę Koniec pokazywania cały czas tego samego...


Jakże piękne, kompozycje z samych traw! i zdrowo wszystko rośnie. I podstawa pod parasol również udana!

A u mnie nornica lubi 'Red Barona'.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ren133 11:03, 25 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
polinka napisał(a)
Teraz kilka ładniejszych widoków



Koniec


Polinko
Cuuudne masz te hortki
Jakie są wysokie? Czy masz jakieś podpory dla nich?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies