Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

sylwik69 17:27, 10 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Dziękujemy za życzenia oby wiosna szybko przyszła i obudziła z tego zimowego podjadania,krótkich dni,zimna,rozleniwienia...
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
AngelikaX 18:06, 10 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
polinka napisał(a)
Zastanawialiśmy się wczoraj z eMem kiedy będzie można w tym roku otworzyć sezon. Zaczęłam przeglądać tamten rok i doszłam do przyjemnych wniosków
Jeśli sytuacja pogodowa powtórzy się z zeszłego roku to na początku lutego możemy wyjść z pracami na zewnątrz
Zobaczcie sami luty 2016.
8 luty-ścinanie traw





Życzę wszystkim tęskniącym za wiosną aby już w lutym można było wyjść do ogrodu




Aż się wierzyć nie chce, że to foto z lutego i to początku miesiąca - tuje takie soczyście zielone... ale faktycznie kojarzę, że taka pogoda była - oglądałam swoje fotki z dziećmi jak po placu zabaw biegały a potem 1 marca śniegu sporo u nas nasypało.... brrrr....
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AniMa 19:35, 10 sty 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Poli tęsknie za ogrodem ale w lutym, przynajmniej od 11 do 18 mam byc śnieg- zawozimy dziewczyny na zimowisko Potem mogą juz przyjsc upały
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Mazan 19:40, 10 sty 2017

Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 4141
Polinko

Według prognoz może być podobnie. W ostatnim tygodniu stycznia prorokują troszkę śniegu /ok. 5 cm u nas/ lecz już na gromnicznej z dachu pociecze, co oznacza, że zima się przedłuży. Zobaczymy. Sylwia wspomina o podjadaniu zimowym, to chyba wiosenne prace astmą będzie czuć, zresztą mnie czeka to samo wrażenie. Antałek się w pasie zrobił.
Teraz, przy niewielkim śniegu, mogę przynajmniej o allelopatii pomyśleć i zebrać trochę materiału do analiz. Są świetne warunki.



Pozdrawiam
____________________
Mazan - Walerek
Magda70 21:02, 10 sty 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
To ja czekam na te upały pod koniec lutego
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Luki 21:02, 10 sty 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Będę się cieszył jak sezon zaczne w połowie marca na wcześniejszy termin nawet się nie nastawiam tym bardziej patrząc przez okno.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
nawigatorka 23:43, 10 sty 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Poli ja w zeszłym roku kopać zaczęłam w ostatni tydzień stycznia...Trzeba łopatę ostrzyć
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 07:51, 11 sty 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Luki napisał(a)
Będę się cieszył jak sezon zaczne w połowie marca na wcześniejszy termin nawet się nie nastawiam tym bardziej patrząc przez okno.

mogę powiedzieć to samo
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
kasja83 07:52, 11 sty 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
nawigatorka napisał(a)
Poli ja w zeszłym roku kopać zaczęłam w ostatni tydzień stycznia...Trzeba łopatę ostrzyć

Asia niczym jaskółka zapowiadająca wiosnę
To mówicie, że już luty działamy??Muszę zerknąć na swoje foty...u mnie po prawdzie zaczęło się od prac ziemnym-ale nawet nie pamiętam kiedy.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ren133 09:27, 11 sty 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
polinka napisał(a)


Aniu, podobno coś tam ma jeszcze sypnąć u nas pod koniec tygodnia. Mam nadzieję, że prognozy się sprawdzą
Na zdjęcia lutego i ja czekam.Dzisiaj zaklepałam nocleg...wydawać by się mogło, że miejsce mało popularne a tu mega problem z pokojami.Czyżby 500+ nakręcało biznes?

Buziaki kochana


Polinko
A gdzie udało Ci sie zarezerwować? Bo ja szukam czegoś w Zieleńcu
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies