Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 12:13, 11 wrz 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Toszka napisał(a)


Ja mam Little Boy-e i na pierwszy rzut oka różnica jest w gęstości "kotków" na rzecz Little Bunny.


O, ciekawa uwaga!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 12:14, 11 wrz 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beata_m napisał(a)
ja też jestem strasznie ciekawa tego nowego projektu, trawska u Ciebie boskie! Mam też u siebie little bunny póki co obserwuje

p.s. Polinko pamiętasz może moją donicę tarasową, jakie cisy poleciłabyś mi pod nią?


Zakończenie drugiej części ogrodu jest w planach dopiero w następnym roku. Teraz czas na przygotowanie podłoża i konkretne porządki

Idę do Ciebie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
nawigatorka 12:34, 11 wrz 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)


Duże granity układasz czy kostki?
Nas też to jeszcze czeka w tym roku
kostki. w zasadzie już są
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
DorKa 13:03, 11 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
cześć możesz mi proszę podpowiedzieć w jaki sposób zimujesz rubrum ? i jeszcze mam pytanie jakie trawy należą do najmniej wybrednych w kwestii stanowiska / wilgoci ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Iwk4 22:38, 12 wrz 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
polinka napisał(a)


Nie Iwonko, to druga częsć ogrodu gdzie będzie altana. Mam nadzieję, ze to będzie dobrze wszystko grało.

Poli, ja wiem, ze to z tyłu, w drugiej części. Tylko myślałam, ze tą altanę uda wam się z domem połączyć jakimś oknem tarasowym.
Wiesz, kiedyś miałam podwójne drzwi tarasowe, a potem głupi mnie strzelił i wymieniliśmy przy remoncie na okno z parapetem i drzwi pojedyncze. Jak ja bym chciała wrócić do tych drzwi tarasowych na ogród. Tylko nawet nie śmiem pomyśleć o tym głośno M by mnie udusił chyba gołymi rękami
____________________
Ogródek Iwony II
beata_m 07:16, 13 wrz 2018


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
polinka napisał(a)


Zakończenie drugiej części ogrodu jest w planach dopiero w następnym roku. Teraz czas na przygotowanie podłoża i konkretne porządki

Idę do Ciebie


dziękuję
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
polinka 18:36, 13 wrz 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
kostki. w zasadzie już są


Duże czy małe?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:39, 13 wrz 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
DorKa napisał(a)
cześć możesz mi proszę podpowiedzieć w jaki sposób zimujesz rubrum ? i jeszcze mam pytanie jakie trawy należą do najmniej wybrednych w kwestii stanowiska / wilgoci ?


Rubrum nie zimuje,traktuje jako jednoroczne

Ciężko cokolwiek mi powiedzieć na temat traw na suche stanowska ponieważ bardzo dużo podlewam ale z tego co się orientuje to sesleria nie lubi wilgoci.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:41, 13 wrz 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Iwk4 napisał(a)

Poli, ja wiem, ze to z tyłu, w drugiej części. Tylko myślałam, ze tą altanę uda wam się z domem połączyć jakimś oknem tarasowym.
Wiesz, kiedyś miałam podwójne drzwi tarasowe, a potem głupi mnie strzelił i wymieniliśmy przy remoncie na okno z parapetem i drzwi pojedyncze. Jak ja bym chciała wrócić do tych drzwi tarasowych na ogród. Tylko nawet nie śmiem pomyśleć o tym głośno M by mnie udusił chyba gołymi rękami


Twojemu eMowi wcale bym się nie dziwiła
U nas jest to niemożliwe ze względu, że to rózne budynki a jeszcze pomiędzy altaną a domem mamy garaż
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:42, 13 wrz 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beata_m napisał(a)


dziękuję


Nie ma za co Daj znać na co się zdeydowałaś. Ja czekam na dostawę moich cisków od
Pana Mariusza
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies