Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Juzia 07:36, 20 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39458
Dzień dobry?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
leon60 07:38, 20 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Poranny buziak
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Kuba 07:39, 20 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
polinka napisał(a)


i oby wszyscy mieli tylko takie problemy jak projektowanie ogrodu


bardzo Cię rozumiem, a sama napisałaś najlepsze podsumowanie. Pozdrawiam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
polinka 08:56, 20 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
aga_pe napisał(a)
Im mniej sie będziesz stresować, tym fajniejsze pomysły będą do głowy przychodzić. Wrzuć "na luz"


Liczę na to
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 08:57, 20 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
MirellaB napisał(a)
Nadrobiłam zaległości u Ciebie☺ Chcesz minimalizm graby i trawy? Dobrze zrozumiałam?☺ Mi się Twoje rabaty podobają ☺


Chciałabym to mądrze połaczyć
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:04, 20 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Jagodaa napisał(a)


Polina, co Ty pleciesz!? jakie musisz? Aż się zalogowałam, jak zobaczyłam co tu się dzieje. Przecież Ty już lubisz ten ogród i to miejsce. Nie mów tak! "Muszę" to takie słowo odbierające energię, tak, jak i "powinnam".

To taki przejściowy szał początku sezonu. Tak się chce już wszystko zaplanować i przeprowadzić, że od samego myślenia człowiek się męczy. Ochłoniesz i wszystko wyjdzie tak, że i będzie się Wam podobać, i będziecie zadowoleni. Cała wiosna i lato przed Tobą.

Mnie się minimalizm podoba i w domu, i w ogrodzie, ale ja do końca nie jestem minimalistyczna i zawsze się skuszę na coś ponad. Fajne są te wszystkie obrazki, inspiracje, ale ja je traktuję jako podpowiedzi do tego mojego "zlepku", w którym się dobrze czuję, i w którym mam jakąś część tego, o czym marzę . Np. miliony traw, od cięcia których mam aktualnie całe łapy w pęcherzach!

Nie wiem do końca czy to na temat, ale się wypowiedziałam. I głowa do góry, bo tak fajna dziewczyna nie może chodzić zdołowana ogródkiem .


Jagoo, dzięki za dobre słowo Ogród w tym roku musi być zrobiony, jeśli tego nie zrealizuję to nastąpi pożegnanie z tym miejscem i moim dotychczasowym życiem...to nie temat na forum ale to tak w telegraficznym skrócie dlaczego tak bardzo zależy mi na dobrej koncepcji akurat w tym roku...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:05, 20 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Juzia napisał(a)
Słuchaj się Jagódki!!!!



Chciałabym a może powinnam?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:06, 20 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
ewakatowice napisał(a)
a ja przytulam


Dziękować pani cisowa
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
ewakatowice 09:06, 20 mar 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
To nas zmotywowałaś do działania !
Będziemy nie tylko kibicować, napędzać ale i w miarę możliwości doradzać
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
polinka 09:10, 20 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dorotka napisał(a)
Polinka, Ty się nie wygłupiaj. Twoje rabaty powalały mnie na kolana. Cudne, jak ja bym chciałą takie mieć.... Ale dłuuuga droga do tego. Nie przesadzaj i nie daj się jesiennej destrukcji!!!!


Wiosenna destrukcja trwa od trzech lat, dłużej nie dam rady...Cieszę się, że coś się spodobało w tym moim mikro ogródeczku. Dorotka może jednak skusisz się na swój wątek??
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies