Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 06:59, 19 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wszystkie rady biorę do serca i będę myśleć W ogrodzie zaplanowane rewolucje będą szły zgodnie z planem pa
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 07:44, 19 mar 2015


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Im mniej sie będziesz stresować, tym fajniejsze pomysły będą do głowy przychodzić. Wrzuć "na luz"
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
MirellaB 17:24, 19 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Nadrobiłam zaległości u Ciebie☺ Chcesz minimalizm graby i trawy? Dobrze zrozumiałam?☺ Mi się Twoje rabaty podobają ☺
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Jagodaa 18:26, 19 mar 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
polinka napisał(a)


Hm, napisałam i skasowałam...Ewuś, tak ogólnie to muszę w tym roku ten ogród polubić i niestety nie mam siły ani czasu aby dać mu czas...


Polina, co Ty pleciesz!? jakie musisz? Aż się zalogowałam, jak zobaczyłam co tu się dzieje. Przecież Ty już lubisz ten ogród i to miejsce. Nie mów tak! "Muszę" to takie słowo odbierające energię, tak, jak i "powinnam".

To taki przejściowy szał początku sezonu. Tak się chce już wszystko zaplanować i przeprowadzić, że od samego myślenia człowiek się męczy. Ochłoniesz i wszystko wyjdzie tak, że i będzie się Wam podobać, i będziecie zadowoleni. Cała wiosna i lato przed Tobą.

Mnie się minimalizm podoba i w domu, i w ogrodzie, ale ja do końca nie jestem minimalistyczna i zawsze się skuszę na coś ponad. Fajne są te wszystkie obrazki, inspiracje, ale ja je traktuję jako podpowiedzi do tego mojego "zlepku", w którym się dobrze czuję, i w którym mam jakąś część tego, o czym marzę . Np. miliony traw, od cięcia których mam aktualnie całe łapy w pęcherzach!

Nie wiem do końca czy to na temat, ale się wypowiedziałam. I głowa do góry, bo tak fajna dziewczyna nie może chodzić zdołowana ogródkiem .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Juzia 18:47, 19 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39458
Słuchaj się Jagódki!!!!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ewakatowice 19:15, 19 mar 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
a ja przytulam
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Dorotka 19:23, 19 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Polinka, Ty się nie wygłupiaj. Twoje rabaty powalały mnie na kolana. Cudne, jak ja bym chciałą takie mieć.... Ale dłuuuga droga do tego. Nie przesadzaj i nie daj się jesiennej destrukcji!!!!
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Zielona 22:42, 19 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Pijesz herbatkę?
Madzenka 22:59, 19 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Polinka oj widźę , ze wypad do ZC by Ci sie przydał
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Iwk4 00:02, 20 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Polinka, Zielona ma rację. Nic na siłę. Poczekaj, aż zapali ci się lampka, jak u pomysłowego Dobromira. Posadź tylko to, czego jesteś pewna.
Ja teraz przekopuję północną rabatę, trochę rzeczy mi tam nie pasuje, wywaliłam co nieco i teraz będą tam pustki do czasu, aż coś wymyślę. Nawiozłam ziemię i niech czeka. Pewnie bym tam widziała szałwię i buki. Obwódka z bukszpanu. Trawy na północnej stronie będę musiała przetestować, a paproci nie lubię w ogrodzie. Też mam dylemat, podglądam u ciebie, hi, hi
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies