Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pawlus 19:50, 24 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
polinka napisał(a)
I kilka ujęć "smutnego" ogrodu







Cudną mgiełkę tworzą Morning Light'y. Muszę swoje przesadzić zza hortensji bo nic nie widać. Jakieś cisy widzę pomiędzy nimi?
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Zielona 21:43, 24 sie 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Mierzyłam dzisiaj frosty dla Ciebie. Nie uwierzysz. Źdźbła mają 1,2m długości!!! Gdyby je rozłożyć, miałyby 2m średnicy... Tak więc... chyba pochłoną Twoje buksy
Zrobiłam nawet fotki. Wstawię je potem u siebie.
Zielona 21:44, 24 sie 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
I wiesz co... jeśli to jest smutny ogród, to... ech... może już nic nie napiszę, bo znasz moje zdanie...
Uszy do góry!

Żwirowa idealna!
leon60 07:37, 25 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Poli jestem pod wrażeniem cudnie ze żwirkiem miałaś nosa do zmian zrobiło się jeszcze bardziej elegancko .
Jeszcze raz napiszesz, że ogród jest smutny to przełożę przez kolano i spuszczę porządne lanie

edit///
zapomniałam dodać, że przedpłocie pięknie się rozrasta i kontrastuje barwami
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
polinka 07:38, 25 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Milka napisał(a)
Ale super Paulina


Dziękuję
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 07:43, 25 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kuba napisał(a)
Fajnie tworzysz
Przedpłocie eleganckie, prawdziwa wizytówka ogrodu,a za ogrodzeniem już tylko lepiej
Żwirowa rabara świetna, tyloo czemu piszesz smutny ogrod?


Ewka, okresliłabym to jako próby tworzenia I coś mi tam nie gra na tej żwirowej ale nie potrafię określić co...poczekam, poobserwuję i pewnie będzie pstryczek w głowie

A dlaczego smutny? Miałam wizytację znajomych i to oni określili mój ogród jako smutny...nic nie kwitnie, no hortki ale mogłam dać 8 różnych odmian a nie jedną limkę i tylko trawy i trawy...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 07:47, 25 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
aga_pe napisał(a)


Już większość brązowa. Nie mam natchnienia nawet na ich reanimację


Aga, dołuje Cię ogród czy tak ogólnie wszystko? Ja miałam dwa tygodnie temu takie zniechęcenie...niby chciałam coś zmieniać ale z drugiej strony ciężko było mi się za coś zabrać...zostawiłam temat otwarty i tylko podlewam
Podejrzewam, że z początkiem jesieni dostaniemy energii do dalszych zmian!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 07:49, 25 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Pawlus napisał(a)


Cudną mgiełkę tworzą Morning Light'y. Muszę swoje przesadzić zza hortensji bo nic nie widać. Jakieś cisy widzę pomiędzy nimi?


Paweł cisy to kolumnowe Wojtki. Zaskoczyły mnie w tym roku swoim tempem wzrostu Też lubię ML choć gracilimusy kocham bardziej

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 07:52, 25 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Zielona napisał(a)
Mierzyłam dzisiaj frosty dla Ciebie. Nie uwierzysz. Źdźbła mają 1,2m długości!!! Gdyby je rozłożyć, miałyby 2m średnicy... Tak więc... chyba pochłoną Twoje buksy
Zrobiłam nawet fotki. Wstawię je potem u siebie.


Marta, dziękuję za tak dogłębne zbadanie tematu moich trawek Jednak chyba będę za wielkie...a co roku je dzielić to mija się z celem. Chyba wybór padnie na Amazony.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 07:55, 25 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Zielona napisał(a)
I wiesz co... jeśli to jest smutny ogród, to... ech... może już nic nie napiszę, bo znasz moje zdanie...
Uszy do góry!

Żwirowa idealna!


Marta wiesz, że mam teraz inne zmartwienia niż przejmować się jakimś gadaniem

Dziękuję za pochwałę żwirowej Muszę z nią trochę poobcować aby ja do końca zaakceptować.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies