Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim ogrodzie...

margi 17:38, 23 cze 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Ja też zagladam
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Gosiniak 18:41, 24 cze 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Powojnikowo szalejecie, jak jak bym jeszcze chciała choć jednego, ciężko się robi już z miejscem, róża też śliczna, a pachnie?
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ermigo 21:25, 26 cze 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
Róża pachnie słabo. A powojniki rosną pod płotem, więc nie zajmują miejsca W tym roku zamontowaliśmy kratki, bo bez nich wiatr łamał im pędy przy samej ziemi. Szkoda było patrzeć, jak kolejna gałązka usychała. Na razie mamy 9 pnących a po wizycie u Ciebie dokupiliśmy bylinowego "Arabella". Jak słońce zaświeci damy nowe zdjęcia.
____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
Donia72 21:15, 27 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Witaj Michał, witam również Edytkę Fajnie, że do mnie zajrzałeś i cieszę się bardzo, że podobają Ci się moje rabatki Na początku też nie miałam tylu rabat, tylko nasadzenia przy płocie. Dopiero z czasem zrobiliśmy parę tych wysepek. Jeszcze przy ławce planuję małe zmiany
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
ermigo 09:07, 19 sie 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
Wreszcie upały ustały. Rabata prawie ukończona. Nie obeszło się bez strat. Wypadło, przez moją nieuwagę i pośpiech, sporo bukszpanów - poraziłem je nawozem









____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
ermigo 09:19, 19 sie 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
A obok już następna rabata "się szykuje". Iglaczki rosną już tam drugi rok i dopiero teraz widać, że sobie poradzą (reszta niestety zmarniała).

____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
wiunia 21:24, 19 sie 2013


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Witam Cię serdecznie! Miło mi Ciebie było gościć w moim małym ogródku Ta hosta o którą pytałeś to prawdopodobnie crispula ale nie dam głowy dostałam ją od znajomej w jednej dużej kępie , którą podzieliłam. U mnie daje radę w pełnym słońcu tylko trzeba dosyć dużo podlewać w upały Pozdrawim serdecznie i życzę udanych nasadzeń i samych przyjemności ogrodowych będę zaglądać i podpatrywać , też dopiero tworzę ogród ( w żółwim tempie )
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
ermigo 21:41, 19 sie 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
A teraz fotki "z bliska"
żurawki i żuraweczki:

Kassandra


Green Spice


Blackberry Crisp


Apple Crisp


Solar Power (żuraweczka)


Regina (najprawdopodobniej)


Leuchtkafer
____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
ermigo 22:00, 19 sie 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
Witaj Wiuniu!
Bardzo nam miło, że zaglądnęłaś do naszego ogródka. Jak widzisz jesteśmy na podobnym etapie. My też dziubiemy powolutku.
Cieszę się, że crispula wytrzymuje na słońcu. To bardzo dobra wiadomość. Jedynym u nas miejscem zacienionym jest skrawek ziemi pod płotem - reszta to patelnia. Dlatego z "mniejszą nieśmiałością" zaczniemy na słońcu sadzić hosty.
Dziękujemy za odwiedzinki
____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
ermigo 22:07, 19 sie 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
A teraz nasze berberysy:











____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies