Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim ogrodzie...

wiunia 21:42, 15 paź 2013


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
No tak już powoli należy kończyć nasadzenia, ja dziś wysłalam M do pewnego centrum ogr. gdzie upatrzyłam sobie trawy rozplenice japońskie, ładne , dorodne i na wyprzedaży jak pytałam o cenę to powiedziano mi, że 7 zł aeMowi, że 15, no chyba, że dadzą upust to 10,50 jak do mnie zadzwonił to się wkurzyłam i nie kazałam wcale kupować! tak to jest jak widzą, że facet z kartką to pewnie się nie zna, nie doczyta na cenie, że procentowa wyprzedaż i można go naciągnąć! Masakra! Na dodatek chciałam zamówić w sprawdzonym miejscu jeszcze korę i co? już nie ma i do wiosny nie będzie! Oj miałam dziś pechowy dzień ogrodowo! Pozdrawiam Was serdecznie
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Mathildis 19:38, 18 paź 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Po wpisach widać, że facet ma w tym ogrodzie dużo do powiedzenia. Kobietki chyba jednak mniej zdecydowane są i dłużej się zastanawiają
projekt rabaty z września bardzo ładny.
Berberysy kolorem pięknie ożywiają rabatę
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
ermigo 23:30, 18 paź 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
Mathildis napisał(a)
Po wpisach widać, że facet ma w tym ogrodzie dużo do powiedzenia. Kobietki chyba jednak mniej zdecydowane są i dłużej się zastanawiają
projekt rabaty z września bardzo ładny.
Berberysy kolorem pięknie ożywiają rabatę

Witaj Mathildis
Celnie trafiłaś: ja wsadzałem rośliny jedna za drugą, a Edyta długo się zastanawiała. Potem i tak przesadzała albo mi kazała przesadzać, bo twierdziła że "bałagan".
Teraz, przed sadzeniem, najpierw wspólnie "planujemy", bo pośpiech generuje poprawki
____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
ermigo 23:48, 18 paź 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
Nowy nabytek: jodła koreańska silberpearl.

____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
ermigo 23:52, 18 paź 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
Kilka dzisiejszych fotek:

____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
Gosiniak 11:57, 25 gru 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Dawno nie byłam, zmiana ogromna, pięknie macie, gratulacje!

Ściskam Świątecznie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ermigo 10:03, 07 kwi 2014

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
Nareszcie wiosna! Codziennie zaglądamy na nasze rabatki, żeby zobaczyć co zaczyna kiełkować. Tulipany długo się nie pokazywały ale wreszcie są! Już niedługo rozkwitą.

Pokazały się też żonkile:

W marcu zebraliśmy dziką darń. Chcemy założyć tutaj trawnik. Mamy nadzieję, że sił wystarczy.
____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
marta_d 10:50, 16 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
witam piękne zmiany w ogrodzie widzę, że masz jodłę koreańska, też zamierzam kupić iglaczka na pniu do dużej donicy, ale nie mam doświadczeń w prawie jodły, czy sprawia jakieś kłopoty w uprawie? pozdrawiam , będę zaglądać
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
ermigo 08:11, 17 kwi 2014

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
marta_d napisał(a)
witam piękne zmiany w ogrodzie widzę, że masz jodłę koreańska, też zamierzam kupić iglaczka na pniu do dużej donicy, ale nie mam doświadczeń w prawie jodły, czy sprawia jakieś kłopoty w uprawie? pozdrawiam , będę zaglądać

Witamy serdecznie!
z powodu naszego podmokłego terenu mamy tylko 3 jodły. Wszyskie posadziliśmy w ubiegłym sezonie.
Sliberlocke zaczyna chorować. Nie wiemy, co jej dolega. Grzyb? Czy miała za mokro? A może przemarzła? Spróbujemy Previcurem.



____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
ermigo 08:45, 17 kwi 2014

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 125
Odwodnienie trawnika. Bardzo płytkie, ale ma nadzieję, że przyszła trawa doceni moją pracę


____________________
Zawitaj w moim ogrodzie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies