Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piaskownia na zakręcie

Pokaż wątki Pokaż posty

Piaskownia na zakręcie

an_tre 19:59, 04 paź 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
ewsyg napisał(a)


róża Chippendale



Ale z niej pięknisia ta fioletowa powyżej też mi się podoba
nie mogę uwierzyć, że jeszcze u ciebie kwitną jeżówki, po moich zostało wspomnienie w postaci koszyczków z nasionkami
pozdrowionka, miłej niedzieli
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
eda 22:07, 04 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ewcia dziękuję fajnie że Ci się podoba Powiedz ten zielony karmnik to on rośnie w taką wysepkę? gdzieś widziałam i na biało kwitnie róże śliczne znów lukałam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
monteverde 22:11, 04 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ewsyg napisał(a)
Zapachniało wiosną



Róża Alabaster szykuje się do rozkwitu



I taka różyczka NN w towarzystwie pokrzyw Przynajmniej jestem pewna, że róża ma urodzajną glebę.


Pąki róży Olympic Palace , ta jest niezmordowana


No moja Pani jak masz pięknie w ogrodzie a ile róż, Kronenburg miałam w rajskim i tam została, no i szydlasty już kwitnie, hahaha jakby wiosna przychodziła bez zimy fajnie by byłozdrowe piekne róże pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ewsyg 22:20, 04 paź 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
eda napisał(a)
Ewcia dziękuję fajnie że Ci się podoba Powiedz ten zielony karmnik to on rośnie w taką wysepkę? gdzieś widziałam i na biało kwitnie róże śliczne znów lukałam


Edytko, tak to taka zielona poduszeczka z małymi białymi kwiatuszkami


____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:21, 04 paź 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
an_tre napisał(a)
Ale z niej pięknisia ta fioletowa powyżej też mi się podoba
nie mogę uwierzyć, że jeszcze u ciebie kwitną jeżówki, po moich zostało wspomnienie w postaci koszyczków z nasionkami
pozdrowionka, miłej niedzieli


Aniu, jak kwiatek przekwita to go ścinam i wypuszcza na to miejsce nowe
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:23, 04 paź 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
monteverde napisał(a)

No moja Pani jak masz pięknie w ogrodzie a ile róż, Kronenburg miałam w rajskim i tam została, no i szydlasty już kwitnie, hahaha jakby wiosna przychodziła bez zimy fajnie by byłozdrowe piekne róże pozdrówka


Dzięki Aniu za miłe słowa Pokochałam róże i mam zamiar mieć ich więcej. Dopiero masz 30 odmian
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
malgorzata_s... 22:29, 04 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
ewsyg napisał(a)
Mogę na nie patrzeć godzinami












Ja też Cudowne są I róże cudowne Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ivvvona 22:39, 04 paź 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Ewo, u Ciebie jakby lato w pełni a nie jesień. Róże masz obłędne, jeżówki też. Czy znasz może nazwę tej białozielonej? Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę
____________________
W ogródku Iwony
an_tre 22:57, 04 paź 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
ewsyg napisał(a)


Aniu, jak kwiatek przekwita to go ścinam i wypuszcza na to miejsce nowe

a ja wszystkim kwiatkom pozwoliłam przekwitnąć i teraz mam tylko nasionka...
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
barbara_kraj... 23:20, 04 paź 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Podziwiam Twoje zafascynowanie różami, w końcu to królowe. Ale liliowców zdradzać nie zamierzasz?

Jakie środki ochrony róż przed czarną plamistością stosowałaś? Bo wyjątkowo zdrowe je masz!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies