Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Madzenka 20:05, 27 gru 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Łukasz wracaj z fotkami!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Luki 20:44, 27 gru 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Wojtku długo kombinowałem jak zrobić płyty nie płacąc majątku, a wtedy nie było masy instrukcji, ale udało się

Piotrku dziękuję bardzo

Gosiu uwierz, że moje 7 kątów dawno takiego porządki nie widziało

Poli nie wiesz jak mnie to cieszy, że tyle osób czerwień na święta znów zaczyna czuć, jakoś ostatnio coraz mniej jej w dekoracjach świątecznych, a dla mnie to taki sztandarowy świąteczny kolor

Ewo szarańcza bardzo mnie wyeksploatowała w tym roku Szopkę mimo, że bardzo ją lubię to chcę ją przebudować, ale od 4 lat mi to nie wychodzi

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:48, 27 gru 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Irenko gorąco zachęcam do czerwieni na święta

Asiu masa serowa jest boska, ale dla mnie spód sernika jest zbyt wyrazisty w smaku, innym bardzo smakowało to połączenie mnie niestety nie, ale co za problem zdjąć spód i zapychać się samym serniczkiem co trudne nie jest bo kawałek potrafi zapchać. Jak będę go robił następnym razem to wprowadzę zmiany w składnikach na spód

Alicjo tak trzymać

Marta dziękuję

Marzenko jakie zdjęcia czy ja znowu coś napisałem i zapomniałem



____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:50, 27 gru 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
W święta miałem detoks od komputera i wciągnęła mnie strasznie książka, trzeba też wrócić do ćwiczeń bo obżarstwo na pewno wpłynęło skutecznie na wagę

W wigilię pięknie prószył śnieg, ale w Boże Narodzenie wszystko popłynęło z deszczem w towarzystwie wiatru.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
nawigatorka 21:40, 27 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Luki napisał(a)
Irenko gorąco zachęcam do czerwieni na święta

Asiu masa serowa jest boska, ale dla mnie spód sernika jest zbyt wyrazisty w smaku, innym bardzo smakowało to połączenie mnie niestety nie, ale co za problem zdjąć spód i zapychać się samym serniczkiem co trudne nie jest bo kawałek potrafi zapchać. Jak będę go robił następnym razem to wprowadzę zmiany w składnikach na spód

Alicjo tak trzymać

Marta dziękuję

Marzenko jakie zdjęcia czy ja znowu coś napisałem i zapomniałem



a dodawales piernikowa przyprawę.ja nigdy tego nie robię. Mogłam napisać....Wtedy spod jest tylko lekko Brownie i tak cieniutki że nie dominujący.ech szkoda
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 21:42, 27 gru 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Luki napisał(a)
W święta miałem detoks od komputera i wciągnęła mnie strasznie książka, trzeba też wrócić do ćwiczeń bo obżarstwo na pewno wpłynęło skutecznie na wagę

W wigilię pięknie prószył śnieg, ale w Boże Narodzenie wszystko popłynęło z deszczem w towarzystwie wiatru.
wigilia była magiczna. Jak na zamówienie przed sama kolacja wigilijna zaczęło piekniebproszyc grubymi płatkami.
Ale tak jak piszesz....nasrugi dzień czar prysl pozdrawiam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Luki 22:12, 27 gru 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Asiu właśnie ta przyprawa piernikowa wszystko psuje ale za pierwszym razem warto spróbować jak smakuje oryginał, a następnym razem można modyfikować. Na pewno jeszcze go kiedyś będę piekł.

Kasiu przynajmniej na wigilię było pięknie, zawsze to lepsze niż nic
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iwk4 23:11, 27 gru 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wybrańcy mieli śnieg, a inni deszcz. Ja byłam wśród tych innych, niestety.
Ale zaangażowanie młodego po kolacji wigilijnej w rozpakowywanie prezentów zastąpiło wszystko inne, czego nie było
____________________
Ogródek Iwony II
nawigatorka 23:17, 27 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Widzisz a ja wyszłam z założenia że jej przecież nie dasz....ja jej Nigdy nie dawałam i jak widać przeczucie mnie nie mylililo.sernik to sernik.spod bez tej przyprawy nie dominuje.musisz spróbować
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
beata_m 14:33, 01 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
hej Luki no więc widywałam Cię tu i tam, i chyba Polinka mnie do Ciebie zwabiła piękne dekoracje, bardzo gustowne! Jestem pod ogromnym wrażeniem dlatego też bardzo jestem ciekawa ogrodu pozwiedzam z ogromną przyjemnością w ramach wolnego czasu pozdrawiam noworocznie

____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies