Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Nikita 08:18, 16 lut 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Łukasz...pobudka...wiosna idzie !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Lukasz2013 09:32, 16 lut 2017


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Nikita napisał(a)
Łukasz...pobudka...wiosna idzie !!!


WItaj Witaj Witaj
pawel_snopek 09:37, 16 lut 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Co racja to racja czas się już przebudzić
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Luki 15:55, 19 lut 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kamilo ja macham za to deszczowo

Lilka pstrokatych kolekcji żurawek nie polecam, na jakimś fragmencie wyglądają super, ale co za dużo to niezdrowo, u mnie zrobił się ogromny bałagan i do tego trudno jest utrzymać przy życiu taką ilość odmian bo jak wiadomo żurawki nie dzielone regularnie są krótkowieczne.
Dziwi się, że kosiłaś spryskiwaczem, da się to przecież zrobić bardzo delikatnie, a jak nie to można nalać wody do podstawki by ziemia sama pociągnęła sobie wodę

Ludwika to mi nasłodziłaś, pięknie dziękuję i nie powiem bardzo się przydało bo od ponad miesiąca na głodzie cukrowym jestem
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 15:59, 19 lut 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marzenko przez tydzień nie widzę ogrodu, a to nawet i dobrze bo tragedija straszna jest
Mogę pokazać za to mniej miły widok... moje prywatne ogrodowe bajoro na podjeździe śnieg się w sumie załapał


Pomijam, że tą wodę wyniosłem prawie całą w kilkudziesięciu wiadrach


Gosiu powiem CI, że jakoś lepiej znosiłem te siarczyste mrozy, te ostatnie jeszcze przed odwilżą były okropnie nieprzyjemne. Teraz tylko do przodu, a w sumie tylko do obeschnięcia podwórka, to już będzie sukces
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 16:02, 19 lut 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Magda no wiosnę to ja poczuję może w kwietniu, chociaż prace porządkowe trzeba już planować bo tysiące razy bardziej wole sprzątać wiosną szykując miejsce roślinom, niż sprzątać jesienią szykując miejsce na... śnieg


Łukasz powoli będę wracał, a tak dokładnie to znikał i wracał

Paweł wyspać bardzo bym się chciał, ale nie ma co narzekać. Dzień coraz dłuższy, więc trzeba się cieszyć.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 16:06, 19 lut 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ogród i rabaty toną w wodzie jak widać, ale przymrozków nie ma to może i ziemia szybciej wodę przyjmie, po deszczach przynajmniej rośliny obmyło z sadzy bo były już strasznie brudne.
Powoli sprawy się układają to można zacząć szykować solidne plany ogrodowe... są spore, ale z małym priorytetem jak zrobię to zrobię, jak nie to nie na wszystko przyjdzie czas
Trzeba pomyśleć o zamknięciu tego wątku i otwarcie nowego, ale to troszkę potrwa

Bym zapomniał, krokusy się budzą, a w ciemiernikach jakieś zalążki pędów kwiatowych chyba widać
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
nicol21 19:40, 19 lut 2017


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10322
Wody na podworzu współczuję, ale podziwiam, że chciało Ci się ją wynosić Chyba bardzo tęsknisz za pracą w ogrodzie
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Luki 19:58, 19 lut 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ewelinko chcieć to mi się nie chciało ale jakoś do garażu trzeba samochody wprowadzić, a obecnie jest takie bagno, że chyba bym się zarył w błocie. Teraz powinno to szybciej obeschnąć chociaż nie wiem jak to będzie bo deszcze zapowiadają.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Milka 06:26, 21 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mimo wody i sniegu, krokusy i ciemierniki nie zawodzą. Intrygujaco brzmią nowe plany.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies