Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

AgataP 10:29, 26 lut 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Łukasz u mnie były roztopy, a teraz znowu śnieg pokrył wszytko.
Bylinówkę przydałoby się uprzątnąć by potem nic nie uszkodzić, ale to chyba jeszcze musi poczekać.
____________________
Z Pszenicznej...
Sebek 10:40, 26 lut 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wszyscy planów ciekawi - będą meble?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kindzia 12:22, 26 lut 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Łukasz, dobrze, że się przypomniałeś...wydawało mi się, że jesteś niezdecydowany na dzieci tego mojego olbrzyma. Masz zaklepane.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgorzata_s... 18:17, 26 lut 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Te roztopy są dobijające. Moje kratki na podjeździe ruszają się i chlapią. Jak ja bym chciała porządny podjazd i chodniczki. Już niedługo wiosna rośliny osuszą teren
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Bogdzia 19:10, 26 lut 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Póżno bo późno ale w końcu zobaczyłam posumowanie roku.Cudne zdjęcia robisz i pięknie rosną Ci róze. W maju licze znów na Ciebie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Luki 21:01, 26 lut 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Irenko ostatnio ciągle w drodze jestem to i czasu nie mam na opisanie planów i nowy wątek, nawet nie wiem czy coś w ogrodzie się ruszyło. na pewno już wszystko obeschło i woda nie stoi

Agato u mnie o dziwo wszystko co pokazałem w zeszłym tygodniu znikło i jest sucho, wiatr swoje zrobił. Jak pogoda dopisze to już częściowe pożądki w przyszłą sobotę zacznę, ale na pierwszym miejscu cięcie drzew bo wczoraj pogoda mi przeszkodziła

Sebek już niedługo jak się troszkę w nowy grafik tygodniowy wpasuje postaram się opisać Co do mebli, nie mam pojęcia, stal leży, ale rodzinne problemy odwlekają wiele tematów i są inne priorytety, na pewno powstanie ogrodzenie i nowy warzywnik wiosną reszta... czas pokaże.

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:07, 26 lut 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu 'nie'dziękuję i wołaj głośno chociaż jak będzie zmagania pokazywać to nie powinienem przeoczyć, w końcu szpiega mi wróżyłaś

Gosiu ja w sumie jestem zaskoczony bo u mnie wszystkie kałuże zniknęły i nigdzie już woda nie chlapie, nawet na rabatach jet po prostu mokro bez ciapy, wyjątkowo szybko obeschło, ale wiatry też swoje zrobiły.
Nie wiesz jak ja marzę o podjeździe, już 3 lata się odwleka, ale niestety wyceny nie schodzą i już nie zejdą poniżej 16tys... więc długo sobie jeszcze poczekam, tym bardziej w obecnej sytuacji. Mam w związku z tym spore zagwozdki, które chciałbym poruszyć jeszcze przed ruszeniem sezonu, ale ten czas ostatnio strasznie między palcami ucieka

Bogdziu ostatnio życie mnie zmusza do wzmożonej jazdy samochodem to i większej pewności nabiorę i na pewno będę chciał nie tylko w maju przyjechać
Oczywiście maj dla mnie to już przemiła tradycja
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Bogdzia 19:43, 27 lut 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Luki napisał(a)
Kasiu

Bogdziu ostatnio życie mnie zmusza do wzmożonej jazdy samochodem to i większej pewności nabiorę i na pewno będę chciał nie tylko w maju przyjechać
Oczywiście maj dla mnie to już przemiła tradycja


Bardzo sie cieszę, drogę znasz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ren133 15:42, 01 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Łukasz
Na froncie u siebie masz piękną rabatę ze stożkami i kulkami. Mógłbyś mi podpowiedzieć ile w ciągu sezonu przyrastają Ci stożki?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Pszczelarnia 17:57, 01 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Łukaszu, nie szukasz więcej sióstr?

Ogrodniku perfekcyjny! Twoje ulubione kolorystyczne połączenie miesiąca czerwca mam zaplanowane na ten rok na rabatach albo może tylko w donicach.

Moje podglebie musi być ewidentnie jak żwirek rzeczny - roztopy tak szybko się wchłonęły. A przecież śniegu było sporo.


Ogród siostry piękny w kształtach, w tym roku pokaże detaliczne piękno.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies