Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

boguslawa_ma... 18:00, 16 sty 2017


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Piękne podsumowanie całego roku
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Ewa777 21:05, 16 sty 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Nadrobiłam zaległości i po pierwsze chwalę ozdoby świąteczne Wszystkie bardzo mi się podobały - i choinka drewniana, i stroiki z klocków i dekoracja pokoju Podsumowanie treściwe i bardzo ciekawe. Nie widziałam wątku ogrodu Twojej siostry, więc metamorfoza zrobiła na mnie ogromne wrażenie Łukasz, zdolny z Ciebie człowiek
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Madzenka 06:46, 17 sty 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Piękny rok ogrodowy masz za soba. A brata zazdroszcze siostrze
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kawa 09:08, 17 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Łukasz piękne podsumowanie
i piękny ogród masz wiesz ?
macham zimowo
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Luki 10:35, 17 sty 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Renia, Sebek może nie skromnie, ale na mnie też to wrażenie robi chociaż zawsze jak patrzę to tak dziwnie w krzyżu pobolewa

Agnieszko nie ma źle, mieści się w normie a tak serio to jestem zadowolony nawet bardzo

Bogusiu oby ten rok lepszy był bo ogródkowo strasznie opóźniony był przez zimny kwiecień

Ewo pozostaje mi tylko podziękować

Marzenko dość pracowity, w tym roku raczej będzie spokojniej

Kamilo piękny to jeszcze nie, ale w miarę ładny
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
malkul 19:54, 20 sty 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ostatnio dumałam jak w tym roku będą u mnei sie miały twoje dary w postaci naparstnic
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Zana 16:16, 22 sty 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Luki napisał(a)


Aniu to teraz mnie zastrzeliłaś... nie pamiętam cylindrów oj coraz gorzej z moją pamięcią, Może jakaś wskazóweczka Dziękuję za życzenia, wszyscy sobie życzmy wszystkiego zielonego w nowym sezonie



A nie pamiętasz jak przykrywałeś wiosną roślinki takimi dużymi donicami dla ochrony przed przymrozkami?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Iwk4 11:50, 23 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
8 dni twój przegląd roku w otwartej karcie wisial na telefonie i czekal, jak pyszny deser. Siedzę teraz w pociągu, czytam i się delektuję smaczkami w twoim ogrodzie. Wprawdzie za malo fotek dla mnie. No cóż. Zjadlabym jeszcze jeden deser.
Drzewo na srodku trawnika u siostry mnie jednak zabiło
Chyba pora, by siostrę sobie wychowac. Mam nadzieję, że się stara byc dobrą siostrą i też czerpiesz pewne korzysci ?
Zamów sobie pyszny obiad chociaż

Łuki, tak swoją drogą chyba nie doceniasz swoich zdolnosci
____________________
Ogródek Iwony II
Luki 14:51, 23 sty 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gosiu ja też przesadzałem kilkadziesiąt do siostry wraz z czosnkami Purple Sensation liczę, że zgrają się w terminie. Liczę też, że jarzmianki, które świetnie mi się ukorzeniły w doniczkach przetrwają zimę bo mam co do nich plany.

Aniu oj takich rzeczy pamiętać nie lubię bo przykrywanie roślin w kwietniu i maju to moja najbardziej znienawidzona czynność ogrodowa i przy okazji przypomniałaś mi, że miałem zimą zamówić 100 metrową rolkę agrowłókniny, cały ogród będę okrywał, niech sobie sąsiedzi myślą co chcą.

Iwonko o drzewo nie ma się co martwić szybko zmieniłem te chęci w niechęć. Teraz kombinuje powoli jakie drzewa posadzić w reszcie ogrodu, a będzie tego od 4-7 egzemplarzy. Obiady to zazwyczaj jak już coś ja serwuję
Jeszcze jakieś letnie zdjęcia będę dodawał, masz jakieś specjalne zamówienie poszukam.
Poza tym nie wiem co doceniać.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 14:56, 23 sty 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Zima i mrozy trwają, jedyne co obecnie podwórkowo wyczyniam to spacery do lasu.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies