Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 20:28, 29 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Małgosiu w tym roku kolorki się trzymają bardzo dobrze dzięki zmianom, a stare drzewa dodają mu uroku.

Ewo drzewa są bardzo stare mają co najmniej po 50 lat, leszczyna wiele razy była wycinana na zero, ale teraz wiosną tne ją na wielką kule Jabłonka z kolei cięta na płaski parasol, bardzo ją lubie

Mirello

Soniu u mnie kiedyś były myśli, aby pozbyc się starych drzew, ale teraz wiem, że byłaby to najgłupsza decyzja jaką możny by było podjąć. Najbardziej lubie tą jabłoń, a mam dwie plus leszczyna czyli w sumie szału nie ma, ale zawsze coś.
Rabate wejściową bardzo lubie, nie zmienia się za bardzo w ciągu roku, ale to jest jej zaleta. U mnie żurawki szybko przyrastają w duże kępy, niektóe nawet za szybko i w przyszłym roku na jesień nie będę miał już miejsca na nowe

Ewelino zawsze możesz przyjśc poprawić sobie humor i zobaczyć, że ktoś ma bardziej pociapkowane, ale ja już tego nie zmienie, zbyt wiele roślin trzeba by zmarnować

Marzenko jabłonka będzie się jeszcze ładniej prezentować jak płot zarośnie(mam taką nadzieję), a bluszczu jeszcze nawet nie widać
No i przy okazji mam jedno drzewo po którym moge sobie poskakać przy okazji cięcia

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Viola 21:05, 29 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
"... wcinanie ciacha i robienie zdjęć to zły pomysł" Według mnie dobry A ciacho dobre było? Bo zdjęcia pierwsza klasa
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
kasiek 18:50, 01 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Rany jakie Ty cudone robisz fotki, jak w fotoshopie! U Ciebie tez opalnia zmian - niesamowite metamorfozy !
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Luki 12:32, 02 lis 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Violu ciacho dobre, ale do aparatu często potrzebne dwie łapki

Kasiu z fotoshopa były by ładniejsze, ale jestem leniwy i nie chciałoby mi się tyle przerabiać, staram się wykorzystywać to co 'fabryka dała' w aparacie
Metamorfozy muszą mimo wszystko przejść próbe czasu, a rośliny się rozrosnąć, jeszcze sporo zmian mnie czeka

Ide się nacieszyć słońcem i pomyśleć nad wiosennymi zmianami
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:19, 03 lis 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Nie mam niestety nic mądrego do powiedzenia, ale robie porządek w zdjęciach i w sumie znalazłem jedną zmiane/metamorfoze. W sumie to zapomniałem jaki tutaj był bałagan przez 3 miesiące i ile sprzątania miałem, a w końcu jest nawet bardzo czysto, a w lipcu z mini wojsławicami nawet ładnie. Mianowicie chodzi o mój warzywnik z zapleczem.
2.03

12.04

13.07






To nic ozdobnego, ale kolejne w miare ujarzmione miejce na działce, na lewo od warzywnika powstanie bylinówka z brzozami.
Za śmietnisko za płotem przy blaszaku przepraszam, nie należy do mnie.

Tak swoją drogą nie widze sensu mojego warzywnika bo co roku większość się wyrzuca i mało kto z tego korzysta, ale tak to jest jak warzywnik był zawsze... teraz nikt tego nie docenia.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
iwonadm 07:38, 04 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
bardzo ładny ten Twój ogródek
przypomina mi te angielskie realizacje
widzę, że wszystko ładnie rośnie
pozdarwiam
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Mirella 11:38, 04 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Widok przepiękny uwielbiam warzywniki, ślicznie to zrobiłeś.
Mam trzy skrzynie , nic się nie udało ślimaki zrobiły sobie stołówkę, a teraz obce koty kuwetę







____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
malgorzata_s... 12:41, 04 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Łukasz mówiłeś że warzywniak niezbyt wykorzystywany a tu proszęjakie piękne plony Pozdrowienia zostawiam dla całej rodzinki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ewa777 16:02, 04 lis 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Widzę, że masz plastikowy kompostownik. Jak on się u Ciebie sprawdza? Czy jesteś zadowolony?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Viola 18:01, 04 lis 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Łukasz, czy ja dobrze wyczytałam u Madżen, że będzie u Ciebie różanka ??????
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies