Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Ewa777 22:42, 28 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Pięknie
A jabłonka z tym zielonym pniem prześliczna
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
polinka 07:28, 29 paź 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ładnie poszedłeś w tym roku z pracami Jesieni u Ciebie nie widać, fotki jakby nadal lato trwało U mnie też jeszcze bez przymrozku
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Katkak 09:32, 29 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz, ależ ślicznie u Ciebie, pokazałeś miejsca w ogrodzie, których jeszcze nie widziałam, to z jabłonią np. A leszczyna piękna, cała w złocie, nie narzekaj , całą zimę będziesz na takie łysole musiał patrzeć . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luki 10:39, 29 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Beatko dziękuje

Ewo pień teraz prawie zielony, ale wiosną jak słoneczko, obrośnięty jest trzmieliną Emerald Gold

polinka wczoraj narzekałem, że liście nie lecą bo przymrozku nie było dzisiaj przymroziło do -3 i leszczyna się sypie. Zmiany pokazane to tylko część i to takich większych. Jak będę miał jeszcze przedzimowego doła to napisze sobie wszystko co zrobiłem, żeby się podbudować

Kasiu to miejsce było już pokazywane wiele razy i to z różnych stron za nim, a dokładnie w nóżkach na rabacie jest hostowisko. Lubie te rośliny i przybędzie ich w przyszłym roku w innym miejscu
Wczoraj lezczyna jeszcze żółto zielon, dzisiaj się sypei po przymrozku, trzeba jej troszke pomóc bo liście z niej nie nadawają się na kompost, a jutro Bio wywożą trzeba się pośpieszyć.

Macham do wszystkich słonecznie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Margarete 11:07, 29 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale ładne foty, ile kolorów wciąz u ciebie.......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Pszczelarnia 12:35, 29 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Luki napisał(a)


Leszczyna gra mi na nerwach... zrzuca sobie po kilka listków dziennie, ale co się jej dziwić jak jeszcze konkretnego przymrozku nie było.


Stara jabłoń jesieni w ogóle nie czuje, owoce w tym roku wyjątkowo duże


Przepięknie prowadzone okazy.
Zapraszam. Jest takie miejsce nad strumieniem, można czytać do woli, nikt nie widzi i czytelnik nic nie widzi, tylko strumień. Zrobię zdjęcie ogrodowej czytelni - świetny pomysł, żeby pokazać, .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mirella 13:10, 29 paź 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Przybiegłam podziękować
podglądam ogród
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
cyma2704 17:47, 29 paź 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 140
Cudny ten Twój ogród. Jabłonkę jakoś przeoczyłam, a jest urocza. Jakby nie liście, to bym miała wątpliwości, czy pokazujesz jesienne widoki. Znowu wróciłam do rabaty przy wejściu, muszę nią nacieszyć oczy i próbuję podobną tworzyć u siebie.
Marzę, że u mnie będą wyrośnięte drzewa i duże rośliny, a nie łyse place z chwastami. Żurawki sadzę mieszając ziemię z kompostem, brak mi cierpliwości, chciało by się mieć tak dorodne jak Twoje.
____________________
Sonia
nicol21 18:59, 29 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10342
Macham wieczornie. Fajne te Twoje kolorki, choć jak patrzę na swoje ciapki w ogrodzie to stwierdzam że muszę go uspokoić kolorystycznie.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Madzenka 19:45, 29 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I ja tę piekną jabłonkę przeoczyłam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies