Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Jagodaa 16:24, 28 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Dyskusja w moich aktualnych tematach - projektowo-architektonicznych . Na dodatek sama chciałabym architektem być, szkoda, że się za późno zorientowałam .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Pszczelarnia 17:41, 28 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Architektura i planowanie leżą i kwiczą.
Przeczytajcie sobie chłopcy (), świeżo wydaną pozycję Gropiusa "Pełnia architektury", mogę pożyczyć jak ktoś chce. Od tego trzeba zacząć od myślenia o architekturze i planowaniu jako połączenia dobra (użyteczności) i piękna. Nie od rozmów o finansach. Bo nie chodzxi o użycie betonu czy klinkieru, bynajmniej.
Upsss. Może ja nie na temat się wypowiadam?
Sorry!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Luki 19:33, 28 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Paweł

Iwonko byłem i napisałem, a mam teraz sporo czasu to może coś wymyśle

Marzenko odmachuje wieczornie, zaraz wkleje coś bardziej na temat

Mirello już biegne zobaczyć co tam masz żurawkowego DO odwiedzania oczywiście zapraszam.

Jagoda widzisz ja też chciałem być architektem, ale nie wyszło, nie mogłem sobie na to pozwolić

Ewo na temat architektury i planowania nawet nie wchodze bo tak jak piszesz kwiczy okropnie. Od tego wszystko się powinno zacząć, ale ja już nic nie mówie bo znó bym się rozgadał i napisał coś co mogłoby być źle odebrane.
Widzisz mnie architektura bardzo interesuje bo to chciałem kiedyś robić, ale pozostało to tylko zainteresowaniem... niestety. O książce słyszałęm wiele dobrego, ale jeszcze nigdzie nie widziałem. To może ja nie będę pożyczał tylko kiedyś przyjade i poczytam nad strumykiem

No to żeby wrócić już na właściwy temat, zrobiłem wczoraj kilka zdjęć, może coś uda się wybrać do pokazania
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:24, 28 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Jednak wcinanie ciacha i robienie zdjęć to zły pomysł. Zdjęć będzie mało bo reszta kiepska
Azalia pięknie się przebarwia





Tak wygląda teraz różowa! bylinówka. Żółtek dostaje ksmisje i w jego mijsce posadze miskanta i na prawo jeszcze jednego no i jeszcze kilka przemeblowań

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:32, 28 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ta rabata wymaga kilku zmian, ale cieszę się, że zrobiłęm ją w tym roku bo planowałem zacząć cokolwiek robić dopiero w sierpniu 2015, a tak już jest prawie gotowa


Leszczyna gra mi na nerwach... zrzuca sobie po kilka listków dziennie, ale co się jej dziwić jak jeszcze konkretnego przymrozku nie było.




Stara jabłoń jesieni w ogóle nie czuje, owoce w tym roku wyjątkowo duże
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Bogdzia 20:37, 28 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne zdjęcia , azalia cudnie sie wybarwiła. Troche listków wprawdzie widac ale i tak fotki bardziej lato przypominają niż jesień. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
malgorzata_s... 20:40, 28 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Łukasz mrozu u ciebie nie było??? U mnie rano -4. Liście lecą na całego. Pięknie i nadal kolorowo
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
olaw 20:42, 28 paź 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Łukasz u Ciebie zawsze pięknie i kolorowo

A ja właśnie jestem na etapie projektowania dobudówki we własnym zakresie
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Luki 20:58, 28 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Bogdziu tylko takie foto bo reszta nie wyszła, ale muszę koniecznie zrobić zdjęcie całości

Gosiu u mnie jeszcze dużego przymrozku nie było może maksymalnie -1.

Olu czasem to może i bym chciał troszke pobyć w delikatniejszych kolorach, na szczęście w pokoju mam prawie wszystko białe
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
bartek_luberda 21:10, 28 paź 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Piękne kolorki u ciebie
____________________
Ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies