Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Mille 22:05, 12 gru 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Łukaszu, nie przestajesz zaskakiwać talentem Świetny ten stroik.
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Sebek 22:24, 12 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ozdoby jak od najlepszego florysty, cudne!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lojalna_ 22:38, 12 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Luki napisał(a)
W przerwach majstruje nadal nad ozdobami i jedna choinka z gałązek brzozy troszkę (chyba) wyładniała i stoi na docelowym miejscu
Takie porównanie, musiałem dośc się nakombinować, aby była idealnym stożkiem.



Napatrzec sie nie mogę .... Cudnie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
nicol21 21:16, 13 gru 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10328
Choinki już widziałam, są świetne, a stroik i stroik są rewelacyjne!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Luki 21:24, 13 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Iwonko(Iwk4) jestem ciekaw jak wyjdzie twój stroik mam nadzieję, że wymiary się zgodzą. Z sklejką będzie Ci na pewno łatwiej to poskładać w całość Z tym rozprowadzaniem różnie bywa, mam nieprzyjemne doświadczenia z tym związane, chociaż nie były to dekoracje na święta

Iwonko(iwonadm) na pewno przyjdę zobaczyć co zrobiłaś o ile już nie zrobiłaś. Straszne zaległości mam ostatnio.

Beatko najlepsze jest to, że nie męczy mnie ta praca, lubię robić takie rzeczy.

Magdo dziękuje bardzo

Violu może najwyższy czas to zmienić ja to bym sobie jeszcze powiankował i postroikował, ale już prawie nie mam z czego i dla kogo

Agnieszko bardzo się cieszę jak komuś podobają się moje ozdoby, przynajmniej czuje się doceniony.

Marzenko bardzo dziękuje, mam w zanadrzu choinkę brzozową w bieli i srebrze, chociaż jak doczytałem kiedyś nie byłaś zadowolona z tej kolorystyki

Mileno chciałbym cały czas zaskakiwać ale to jest niemożliwe

Sebek dzięki bardzo, konkretny komplement

Jolu miło mi, druga choinka też już gotowa

Ewelino dziękuje bardzo i cieszy mnie to, że stroiki się podobają


Dziękuje wszystkim po raz kolejny za wszystkie komplementy i pochwały dzięki temu robię coś dalej bo nie zawsze słyszę miłe słowa... jeszcze raz dziękuje
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Lukasz2013 21:27, 13 gru 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Czesc Luki. Wszystko pięknie sie prezentuje. Pozdrawiam
Bogdzia 21:38, 13 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zdolny z Ciebie chłopak o czym już wiemy ale i tak ciągle nas zaskakujesz.Podziwiam i pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Luki 21:38, 13 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
W sumie miałem już o konkursie nie wspominać, ale w końcu ogród przechodzi metamorfozę dzięki Ogrodowisku, ogromne wsparcie mam z Ogrodowiska i dzięki Ogrodowisku chce mi się cokolwiek zmieniać i robić.
Wręczenie nagród jednak się odbyło, na które niestety nie mogłem się wybrać w sumie dobrze bo dziwna sytuacja miała miejsce Mianowicie pewna Pani zaczęła się burzyć, że projektanci nie powinni startować w konkursie jak mama mi to opowiadała myślałem, że pęknę ze śmiechu. Wszystko było ok gdyby burmistrz nie zrobił sobie wywiadu dlaczego mnie nie ma i przy okazji dowiedział się kilka szczegółów na temat mojej osoby co wykorzystał sobie w przemowie zaprzeczającej 'oskarżeniom' Nie napiszę już co naopowiadał, ale chyba zapadłbym się pod ziemię. Chociaż z drugiej strony patrząc zarzutye tej Pani była nawet miłe i podziękowałbym za nie
Miałem zrobić jeszcze zdjęcia nagród, ale jak to u mnie w domu bywa, wszystko co jest ponadprogramowe w pokojach przeszkadza i nagrody zostały wyniesione. Dostałem dyży czarny lampion i zestaw łądnych narzędzi (sekator, łopatka itd) byłem miło zaskoczony.
Dyplom na pamiątkę też dostałem.


Z innych spraw. Mam do pokazania drugą choinke brzozową, ale nie miała jeszcze 'sesji' będzie jeszcze jeden stroik i coś na ściane.
Niestety nadal jestem chory, kilka spraw mnie przerosło i humoru ogólnie brak, ale idą święta, więc jakoś się zapomni.
Mam ogromne zaległości na forum, coś na pewno uda się nadrobić.

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:41, 13 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Łukasz ja właśnie podziwiam Twoją iluminacje domu i ogrodu

Bożenko cieszę się, że jednak kogoś zaskakuje bo poza ogrodowiskiem nigdy tego nie usłyszałem.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:41, 13 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Dubelek
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies