Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 20:22, 14 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
IwonkoJa to ogólnie mam jeszcze mnóstwo pomysłów na świąteczne dekoracje, ale nie wszystko jestem w stanie wykonać ze względów czasowych no i materiałowych.
Stroika jestem ciekaw, a szyszki już widziałem. Ja w przyszłym roku też pobiegam po lesie w poszukiwaniu ciekawych materiałów, w końcu mieszkam w najbardziej zalesionej gminie w Polsce

MIra cały rok to bym nie chciał robić bo magia świąt by znikła, ale kilka pomysłów jeszcze jest i może coś się jeszcze uda zrealizować.
Choinka raczej nie powstanie bo muszę oszczędzać zdrowie, a gałązek już nie mam, trzeba by znowu lasy przebiec w te i we wte Ja na szczęście mam dużo mchu na działce pod lasem i nikt mi nie zabroni sobie co roku podbierać a wykorzystuje go głównie do stajenki bożonardzoniowej, która swoją drogą miała mieć w tym roku gruntowny remont, ale nie wyszło i szczerze o tym zapomniałem.
No i wagowy jestem
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Madzenka 20:46, 14 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A mowiłam , ze mi reanimacja będzie potrzebna po prezentacji brzozowej choinki!!!!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
MiraR 20:57, 14 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
To zgadza się.Jesteś "Waga" a wagi cenią sobie piękno,są estetami,mają zdolności artystyczne,mają ogromne wyczucie smaku i stylu.
To czekam po cichutku na dalsze cudeńka
Miłego wieczoru
____________________
ana_art 21:00, 14 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ŁUKASZ przepiękne te choinki brzozowe... cudo. Jak zdążę to chyba skopiuję
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
malgorzata_s... 21:39, 14 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Tak właśnie kojarzyłam że miałeś urodziny tuż po moich odwiedzinach Troszkę nie kumam bo teraz ja jestem smarkata i ciut chora Masz rację ta choinka mogłaby u mnie stanąć bo pasuje jak ulał
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 21:41, 14 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz niesamowity jesteś, masz złote ręce chłopaku . Te choinki są przepiękne po prostu. Zaadoptuj mnie na siostrę . Pozdraiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
asica 21:42, 14 gru 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Luki, u nas choinka skopiowana już stoi, rozmiar XL, efekt przerósł nasze oczekiwania. Chyba wolałabym ją w salonie zamiast świerka ... tyko świerk już odziany stoi. Nie będę zaśmiecać wątku, zdjęcia wkleiłam u siebie . Znów nauczyłam się czegoś na ogrodowisku. A jaki młody nauczyciel się trafił . Pobróbuję jeszcze z tym prostym stroikiem, choć ten raczej mi się nie uda tak piękny jak u Ciebie.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
lojalna_ 21:43, 14 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Luki napisał(a)
Dzisiaj zdąrze pokazać tylko choinke, zrobienie jej zdjęcia zajęło mi pół godziny... strasznie niewdzięczny obiekt do fotografowania po całym domu siostry biegałem z tą choinką w poszukiwaniu dobrego światła.
Dla przypomnienia jak choinka wyglądała. W efekcie końcowym jest biało srebrna.






Piękna moj klimat naprawde suuuper Szkoda ze tak nie potrafie ...... Super )
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
horcia 21:57, 14 gru 2014


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558





Po zobaczenia tej wiklinowej to nie mogłam zasnąć, ale teraz to dopiero będzie. Boże i znowu kolejna noc nieprzestana. Cudna cudna cudna.............ją taką chcę.
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
tusiawka 22:19, 14 gru 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Biała choinka jeszcze ładniejsza, według mnie. W przyszłym roku lepiej się muszę przygotować i też taką zrobić.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies