Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Nallar 22:28, 14 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Biało srebrna choinka mnie powaliła, do tego mowę mi odjęło.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
jula81 23:25, 14 gru 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Łukasz'jestem u Ciebie chyba pierwszy raz a poczytuję Cię na forum już od dawna
Choinka śliczna

Zostawiam pozdrowienia
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
ana_art 11:11, 15 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Łukasz a konstrukcje do choinki z czego robiłeś?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
aga_pe 11:22, 15 gru 2014


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Witam, jeszcze mnie tu nie było. Przywędrowałam zafascynowana dekoracjami świątecznymi, zwłaszcza choinką w bieli. Jest może gdzieś instrukcja wykonania?
Gratuluję duszy artystycznej
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Borbetka 12:21, 15 gru 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Srebro to jest to!
____________________
borówcowy wizytowka
Viola 13:25, 15 gru 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Luki napisał(a)
[
Violu........
Moją propozycje twojego podjazdu już zacząłem, ale do wtoku mam straszne urwanie głowy z ostatnimi sprawami uczelnianymi, później już tylko obowiązki domowe, węc dokończę i przedstawię moją wizje, chociaż nic w niej innowacyjnego nie będzie

Łukasz, dzięki; bez presji, pozałatwiaj swoje sprawy, jak będziesz miał luzik to napisz; czekam cierpliwie
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Enya73 19:09, 15 gru 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Przyznam się, że nie znam dobrze Twojego wątku i dopiero wpis w dekoracjach mnie mocno zaintrygował. Aż żałuję, że tak późno tu trafiłam. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu. Masz to coś wyjątkowego. Brawo, Gratuluję. I wielki plus za chęć dzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi. Zapisuję Twoją choinkę do ulubionych i ponieważ zostało mi sporo bombek, to spróbuję i ja
Pozdrawiam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Anita1978 19:20, 15 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Zdolniacha! Ale chyba sie powtarzam....
____________________
ogródek Anity
Luki 19:56, 15 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No to teraz usiadłem, przeczytałem i przybrałem kolory czerwono buraczane z wielkim uśmiechem na twarzy Dziękuje wszystkim bardzo.
Oby tylko w sezonie ogrodowym udało mi się aż tak czymś zaskoczyć
Zabieram się za odpowiadanie.

Marzenko mam nadzieję, że wszystko w porządku nie chciałbym nikomu pogarszać zdrowia

Mira Resztę dekoracji wrzucę już chyba za jednym zamachem jak skończe chociaż już coś udało mi się zrobić Te cechy wagi... hmm nie będę pisał czy się zgadzam czy nie bo może głupio wyjść

Ana to ja czekam na to kopiowanie niecierpliwie, dziękuje

Gosiu powiem Ci, że też bym z chęcią przybrał dom w bieli, ale u mnie w ogóle by to nie pasowało, jest złoto i czerwień niezmiennie od lat. W tym roku jednak muszę to wszystko w domu troszkę podrasować

Kasiu bardzo dziękuje patrz o adopcji jeszcze nie myślałem temat do rozważenia

Asiu widziałem choinkę, wyszła niesamowita i cieszę się, że przyczyniłem się chociaż troszkę do jej powstania

Jolu trzeba spróbować, to wcale nie takie trudne, tylko troszkę cierpliwości

Horcia mam nadzieję, że jednak noc przespałaś Kilkanaście stron wcześniej była instrukcja jak zrobić, więc wystarczy spróbować

Marto myślę, że warto bo to ładna dekoracji i przy tym wychodzi bardzo ekonomicznie. Mnie białą się też bardziej podoba, ale złoto i czerwień to tradycja u mnie w domu, więc taka też jest ta druga choinka
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:04, 15 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ewo bardzo mi miło

Jula witam i zapraszam częściej w sezonie ogrodowym również

Ana tutaj wszystko opisałem i pokazałem rok po kroku jak wykonać Ja na stelarz wykorzystałem gałązki leszczyny, ale każde inne w miare sztywne gałązki się nadają.

Aga ja twój wątek po cichu podczytuje witam zatem w moim wątku.
Istrukcja oczywiście była i zapraszam tutaj. No i oczywiście dziękuje

Borbetko w święta musi się coś świecić

Anito ogromnie mi miło, że tak uważasz ogromnie mi miło. Dla mnie to też w pewnym sensie radość, gdy mogę kogoś zainspirować bo z ogrodem już tak dobrze nie idzie Link do instrukcji jak robiłem choinkę jest podany powyżej może się przyda

Anito dziękuje bardzo
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies