Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 10:25, 17 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gosiu ja tam lubię słodkości Choinki podobne również widziałem za wiele więcej, ale wole swoje które nawet 30zł mnie nie kosztowały za sztukę

Ana to ja będę teraz czekał na Twoją choinkę

Aga zawsze jest co zobaczyć, a choinkę w Twoim wykonaniu z chęcią zobaczę

Kasiu taką choinkę bez dekoracji przed dom też miałem w planach bo sama w sobie ładnie wygląda, ale brzóz z odpowiednimi gałązkami mi zabrakło Odwiedzę zobaczyć ozdoby na pewno.

Magdo bardzo mi miło. Miałem wcześniej zacząć, żeby przed świętami mieć spokój, ale za bardzo się rozpędziłem

Marto pochwały od takich artystycznych dusz jak Ty są bardzo budujące

Iwonko przeczytałem, że stroik już zrobiłaś, a chciałem jeszcze dać kilka ewentualnych porad by się odstresować Przybiegnę zobaczyć efekty bo już doczytałem, że skończony

Kasiu dziękuje bardzo. Dereń jest zbyt sztywny na taką choinke. Dałoby rade, ale na stelażu metalowym

Aniu mocne łubu dubu, ale nie będę zaprzeczał, że jest to ogromnie miłe. Bardzo lubię dekoracje świąteczne może dlatego, że jak byłem mały niby wszystko zawsze przyozdobione, ale na szybko, żeby już było gotowe, bo trzeba sprzątać gotować itd. Ja wole w spokoju przygotować sobie świąteczny dom przy okazji zapominając o kalendarzu i mijających dniach. No, ale pomijam fakt, że zapomniałem wczoraj o urodzinach taty i była wielka improwizacja
Jeszcze trochę czasu i wracam do planowania zmian ogrodowych, to jest jeszcze lepsze

Madzia bardzo mi miło, choinka widzę, że naprawde zrobiła furorę cieszy mnie to bardzo.

Pokaże jeszcze ozdoby w domu, ale jak wszystko będzie gotowe i za jednym razem, żeby już nie przesadzać
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Mala_Mi 11:39, 17 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

Pokaże jeszcze ozdoby w domu, ale jak wszystko będzie gotowe i za jednym razem, żeby już nie przesadzać


Dla mnie możesz przesadzać.... przecież jak nie mam ochoty to nie muszę oglądać.... a inspiracje świąteczne cieszą sie wielki powodzeniem. I wcale sie nie dziwię, ja ignorant, też przecież dałam sie wciągnąć w to wiankowanie..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Ewa777 20:05, 17 gru 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Łukasz, jesteś moim guru choinkowym
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Iwk4 20:46, 17 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewa777 napisał(a)
Łukasz, jesteś moim guru choinkowym

I stroikowym też.
Kopia twojego u mnie już wklejona
____________________
Ogródek Iwony II
MiraR 21:24, 17 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Luki napisał(a)
Pokaże jeszcze ozdoby w domu, ale jak wszystko będzie gotowe i za jednym razem, żeby już nie przesadzać

No to ja tutaj czekam z niecierpliwością,co chwilunię podglądam.Tak jak dziewczyny napisały...jesteś naszym guru dekoracji świątecznych
____________________
Lukasz2013 22:22, 17 gru 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Czekamy Luki.
Nikita 19:10, 21 gru 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Łukaszku, gdzie te dekoracje świąteczne, bo my się doczekać nie możemy...niecierpliwie nóżkami tuptamy.
Pozdrawiam cieplutko i przedświątecznie
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Bogdzia 19:32, 21 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja też czekam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
malgorzata_s... 20:07, 21 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Guru gdzie znikasz???
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 20:49, 21 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu ja lubię przesadzać, chociaż ostatnio jakoś powietrze ze mnie uciekło, jeszcze na odadatek moje grizłoldowo na podwórku miało zwarcie i nici z całej iluminacji... a było tak kolorowo i kokoszkowo.

Ewo bardzo mi miło.

Iwonko już widziałem

Miro bardzo miło mi to czytać, ale raczej już niczym nie zaskocze.

Łukasz zrobiłem zdjęcia przed chwilką, zaraz coś wrzucę.

Nikita nie wyszło z wszystkimi dekoracjami, ale coś pokażę

Bożenko i Gosiu już zamieszczam zdjęcia



____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies