Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pawlus 20:54, 21 gru 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Ale trafiłem Czekam na kolejne cudeńka.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Luki 21:11, 21 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Miała być prezentacja grizłoldowej iluminacji domu i całej rabaty buksikowej przed wejściem, ale dzisiaj z przyczyn niewyjaśnionych 2/3 lampek poszło się.... tak więc nie ma co pokazać.

Dekoracje nie wszystkie udało się zrealizować, ale pokażę to co mam
Zaległa dekoracja ścienna lub zamiennik wianka na drzwi. Dosyć spory ponad metrowy z gałązkami.



W salonie brakuje 'żywych' stroików, aby się nie osypały za szybko:

Klimacik


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:11, 21 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Wspomniane 'żywe' stroiki czekają w chłodzie na wigilie.
Duży na komodę i dwa mniejsze na parapety do okien. Pokaże jeszcze na docelowych miejscach.



Z tego wszystkiego zapomniałem o zrobieniu czegoś nowego dla siebie i już nie zrobie z braku czasu, zawisły zeszłoroczne bombki na 'betonowej' ścianie... przepraszam na mikro biblioteczce zawisły też bombki

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Pawlus 21:16, 21 gru 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Pokaż choinkę w całości Ty to powinieneś robić te dekoracje robić całą jesień i sprzedawać. W sam raz na wiosenne zakupy ogrodowe by było

Przepiękne to wszystko.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
malgorzata_s... 21:42, 21 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Łukaszu Pawlus ma rację Ludzie by się bili o te cuda Twoja perfekcja i tu bije w oczy
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 22:02, 21 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz dom udekorowany przez Ciebie wygląda obłędnie . Tak cudnie, ciepło i przytulnie, że chciało by się, żeby ten świąteczny czas trwał co najmniej do Wielkanocy . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
leon60 22:04, 21 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Łukaszu jak zawsze cudne wszystko !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
malgorzata_s... 17:09, 22 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 18:49, 22 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Paweł pokaże choinkę w całości, ale już raczej nie dzisiaj bo za chwil pare mam nalot rodzinny, a moja 'ukochana' biała podłoga nadal się szoruje
Co do sprzedawania dekoracji mam nadzieję, że w przyszłym roku o tej porze będę miał już prace w zawodzie... pomarzyć można

Gosiu no nie wiem czy byliby chętni

Kasiu jak bardzo lubie jak dom na święta jest przytulny, co na co dzień mi przeszkadza, ale na tą okazje inaczej sobie nie wyobrażam i jak podobają mi się dizajnerskie ozdoby i trendy to dla mnie nie mają klimatu świąt Jednak każdy robi po swojemu i najważniejsze, żeby się w tym dobrze czół

Olu bardzo dziękuje

Gosiu dziękuje za życzenia.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 18:56, 22 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Nie chcę nikogo urazić czy oburzyć bo życzenia od każdego są bardzo miłe. Jednak już kilkakrotnie było mówione, aby życzenia składać w wątku do tego przeznaczonym. Żeby wchodząc w powiadomienia nie oglądać kilkadziesiąt razy tego samego postu i nie robić bałaganu w wątkach ogrodowych, gdzie ważne informacje mogą zaginąć w lawinie życzeń.

Każdy niech złoży życzenia dla wszystkich w swoim wątku i w wątku świątecznym
Życzenia-na-Boże-Narodzenie-i-Nowy-Rok-2014-2015
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies