Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Viola 12:35, 14 gru 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Wiedziałam, że wygrasz Gratulacje A ten zarzut, że jesteś projektantem - rewelacja Ty idź z kwiatkiem i podziękuj pani
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Luki 14:58, 14 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Agato dziękuje i dziękuje z uśmiechem

Łukasz chwilkę przed odpowiedzią na mój post w Twoim wątku z edytowałem swoją wiadomość

Gosiu z nagród byłem mile zaskoczony bo każda się przyda, a z lampionu mama się cieszyła bo oczywiście już go sobie przywłaszczyła Dekoracji jeszcze troszke będzie, ale muszę się jakoś ogarnąć do wtorku i dopiąć sprawy uczelnianie na ostatni guzik, tak więc nadal młyn. Na szczęście ze zdrowiem już lepiej, dzisiaj obudziłem się 'starszy' bo nie smarkaty

Wilcza do mnie zawitała jak mi miło. Bardzo dziękuje za komplementy, a kokardy to jakieś bardzo innowacyjne... ah ta technologia człowiek nie nadąży

Marzenko tak ogromnie mi miło czytać takie słowa, że wszystkim się podoba, aż trudno mi uwierzyć Walka z aparatem, choinką, kiepskim światłem i żółtym domem w sąsiedztwie siostry przegrana, ale jakieś zdjęcia chyba da się pokazać

Anito, Piotrze bardzo dziękuje

Aniu ale od czego kompleksy, no daj spokój w dłubaninie typu dekoracje jakoś sobie radze, ale na tym moje zdolności manualne się kończą
Na temat żurawek już odpowiem u Ciebie.

Asiu to ja bardzo czekam na Twoją choinkę, gdybym zapomniał co w obecnej chwili jest bardzo możliwe to proszę się pochwalić

Violu Pani miała podobną dziwną minę jak się dowiedziała, że jednak nie co nie zmienia faktu, że za takie oskarżenia tylko dziękować.
Moją propozycje twojego podjazdu już zacząłem, ale do wtoku mam straszne urwanie głowy z ostatnimi sprawami uczelnianymi, później już tylko obowiązki domowe, węc dokończę i przedstawię moją wizje, chociaż nic w niej innowacyjnego nie będzie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 15:11, 14 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Dzisiaj zdąrze pokazać tylko choinke, zrobienie jej zdjęcia zajęło mi pół godziny... strasznie niewdzięczny obiekt do fotografowania po całym domu siostry biegałem z tą choinką w poszukiwaniu dobrego światła.
Dla przypomnienia jak choinka wyglądała. W efekcie końcowym jest biało srebrna.



____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
MiraR 18:04, 14 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
No Łukasz i znowu totalny szok Niesamowita piękność ta choineczka dla siostry i jeszcze w towarzystwie wianka i świec Przepiękna aranżacja,wrzuciałam sobie do inspiracji świątecznych.Czym malowałeś? A masz coś jeszcze w zanadrzu?
____________________
MiraR 18:04, 14 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
A i zapomniałam Przyleciałam tu od Iwk4 bo muszę popatrzeć gdzie masz szyszeczki z buczyny
No i gratulacje ogromniaste w pełni zasłużone,ogród masz prześliczny,tyle w nim kolorów
____________________
Iwk4 18:12, 14 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Łukasz, teraz to mnie zazdrość zżera o tę choinkę Poproszę o adres na priv, jadę po nią
Cuuuuuuuuuuuuudowna.
____________________
Ogródek Iwony II
malgorzata_s... 18:13, 14 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Łukasz ja chyba padnę To normalnie dzieło nie choinka Bosssska
Dobrze że już się lepiej czujesz Jak to starszy? Ty też grudniowy jesteś?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 19:30, 14 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mira bardzo się cieszę, że choinka przypadła do gustu. Choinka malowana farbami w sprayu. Na początku całośc na jasny szary w połysku, a później biały mat, ale wystarczyłby tylko biały mat. U mnie spraye w tych kolorach zawsze są na stanie bo wiele standardowych rzeczy zmienia kolor
Jak znajdziesz te szyszki to mnie oświeć ja nigdzie takich szyszek nie wykorzystywałem
Jeszcze mam kilka ozdób do pokazania, miedzy innymi ciekawą dekoracje okna u siostry, ale zdjęcia w dzień nie dało się zrobić, pewien prototyp jak alternatywa dla wianka i stroik na podkładzie jodły, ale ten dopiero będę robił w tym tygodniu. No i może pokaże choinkę jak mi się będzie podobać

Iwonko nie wiem czy moja siostra była by chętna oddać choinke ale oczywiście w odwiedziny zapraszam, tyle, że chyba lepiej latem bo zimą ogród tylko straszy

Gosiu choinka chyba by pasowała do twojego wystroju w domu Strasznie mnie to cieszy, że tak się podoba. Co do bycia starszym to miał być taki żarcik, że bez kataru się obudziłem to i smarkaty już nie jestem jestem z października

Musiałem sobie strzelić drzemke w dzień i przy okazji wymyśliłem inne sposoby wykonywania choinek z gałązek i innych, w tym roku już nie powstaną, ale w przyszłym roku będzie trzeba zrobić
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iwk4 19:42, 14 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wymyśliłeś, czy wyśniłeś?
Łukasz, u mnie link do szyszek z buczyny. Jutro pokażę na stroiku efekt. Pozdrawiam
____________________
Ogródek Iwony II
MiraR 19:45, 14 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Buczynowe szyszeczki już wyjaśnione,przynajmniej wiem teraz jakie mają śliczne te kwiatostany
Czekam na dalsze Twoje świąteczne realizacje,jedne z piękniejszych tutaj na forum Właściwie to mógłyś cały rok je robić i podejrzewam,że weny by Ci nie zabrakło,podziwiam wszystkie
Że też mi podczas drzemki nie przychodzą pomysły na ozdoby,u Ciebie to podejrzewam jest jak u Pomysłowego Dobromira..stuk puk i pomysł się rodzi A może ta przyszłoroczna innowacyjna choinka z nowym połączeniem gałązek powstanie jeszcze w tym roku co?
U nas w lesie dużo przepięknego zielonego mchu (oczywiście wiem,ze zabronione jest zbieranie go ale...jak tu się oprzeć,oj kusi,kusi) gdybym tylko jeszcze wiedziała jak go zastosować w stroikach,z czym połączyć,dla Ciebie to na pewno żaden problem Jedni się z tym rodzą,inni muszą pokombinować tak jak ja
Mówisz,że październikowy jesteś..skorpionek czy waga?
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies