Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

malgorzata_s... 21:22, 22 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
No pacz jaka ja sklerotyczka jeztem Zapomniałam o tym wątku i latami po wszystkich zamiast w jedno miejsce się udać Już się poprawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Sebek 21:29, 22 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ojjjj chyba usunę zdjęcia swoich dekoracji, bo gdzie nie wejdę tam coraz fajniejsze rzeczy widzę Stroki są mega - griswoldowe, a jednak wyważone

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Margo 22:20, 22 gru 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Łukasz, cuda porobiłeś, dom tak odświętnie i przytulnie wygląda
Na pewno byliby chętni na zakup takich dekoracji , są piękne...
____________________
Gosia
Madzenka 23:58, 22 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Łukaszu wprawdzie można przez Ciebie wpaść w kompleksy ale można oczy pieknem nasycić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
tusiawka 18:20, 23 gru 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Wszystkie dekoracje stylowe i dopracowane, widać, że sporo czasu poświęciłeś, ale efekt powala.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Lukasz2013 22:50, 23 gru 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Łukaszu Zdrowych Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie i całej rodziny. Życzę Ci by Twoje pasje owocowały pięknymi widokami i by powodowały zachwyt odwiedzających.


Luki 20:16, 27 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Sebek już tak mam, że te griswoldowe dekoracje najbardziej do mnie przemawiają na święta, ale myślę, że udało mi się nie przesadzić i cały dom był spójnie udekorowany i ze smakiem - to oczywiście moje odczucia no i uczestnikom świętowania również się podobało.

Gosiu bardzo dziękuje za uzananie w kierunku moich dekoracji. Na przyszły rok mam kolejne pomysły, ale teraz czas przejść na planowanie ogrodowe, a pomysły powoli mi się odblokowały

Marzenko usłyszeć, a raczej przeczytać taki komplement to wielka rzecz

Marto bardzo mi miło. Tak już mam, że zawsze staram się robić różne rzeczy jak najdokładniej, żeby później marudzić, że mogłem zrobić lepiej

Łukaszu bardzo dziękuje za życzenia
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:32, 27 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
W poniedziałek zjechała się do mnie cała rodzinka co poskutkowało całkowitym odejściem mojej osoby od komputera, internetu, telefonu i innych tego typu rzeczy
Nie powiem dobrze mi to zrobiło i przy okazji od razu na wszystko było więcej czasu.

Święta w gronie całej rodziny z kraju i za granicy bardzo się udały i będzie co wspominać. Prezenty w tym roku nie ogrodowe, ale również bardzo udane

Oczywiście nie zapomniałem o Ogrodowisku i zaraz zamieszczę kilka zaległych zdjęć. Udało się też przywrócić do życia kilka spalonych kompletów lampek.
Zrobiłęm zdjęcia wcześniej, ale wczoraj napadało z 5cm śniegu więc zdjęcia powtórzyłem, chociaż trudno było je zrobić bo cały trząsłem się z zimna co nie ułatwiało zrobienia ostrych zdjęć

Choinka w całości:




Pochwalę się też prezentem dla rodziców od wujka. Zbudował, a raczej skonstruował samodzielnie od podstaw ploter CNC (pracował nad tym ponad rok) po czym wykonał dla każdego rodzinnego domu piękną dekoracje świąteczną.


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:37, 27 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Teraz lampki w ogrodzie na buksikowej i przed domem:


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:44, 27 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No i jeszcze troszke zimy w ogrodzie. Dzisiaj nawet było troszkę słoneczka, ale zdjęcia wyszły bure bo wybrałem się na 'sesje' dopiero o 16



Teraz uciekam odsypiać bo przez ostatnie dni ledwo co spałem. Jutro czeka mnie nadrabianie zaległości w wątkach
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies