Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Iwk4 21:12, 27 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Luki napisał(a)


Pochwalę się też prezentem dla rodziców od wujka. Zbudował, a raczej skonstruował samodzielnie od podstaw ploter CNC (pracował nad tym ponad rok) po czym wykonał dla każdego rodzinnego domu piękną dekoracje świąteczną.



Cudowny prezent wujek zrobił. Pozdrawiam po świąteczne
____________________
Ogródek Iwony II
Donia72 19:15, 28 gru 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Śniegu troszkę zazdroszczę
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Bogdzia 19:57, 28 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Łukasz pięknie u Ciebie, wszystko mi sie podoba. W takiej atmosferze święta musiały byc zaczarowane. Prezent od wuja piękny , czy to w drewnie zrobione?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
baraga1904 20:12, 28 gru 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...po wizycie u Ciebie mam taki wniosek: muszę pomyśleć o lampkach na buksy, koniecznie
Mille 20:27, 28 gru 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Piękne dekoracje, a prezent od wujka dowodzi, że chyba macie w rodzinie jakiś "artystyczny" gen
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Agania 20:46, 28 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Łukasz iluminacje na buksikowej i całość oświetlenia u ciebie zachwyca....prezent też.....kocham światełka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Ewik 20:49, 28 gru 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Same cudeńka u Ciebie - zazdraszczam ( pozotywnie oczywiście
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Katkak 21:07, 28 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz, ale cudnie z tymi lampeczkami w ogrodzie . Miałabym dylemat: siedzieć w cudownie przytulnym domku, czy może raczej poprzebywać w zaczarowanym ogrodzie? Pewnie jakby doopsko zmarzło dylemat by zniknął ). A prezent od wujka robi ogromne ważenie, piękny jest. Takie prezenty robione z sercem sprawiają chyba największą radość . Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luki 21:25, 28 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Iwonko również pozdrawiam, a co do prezentu nie zaprzeczę bo przecież mi nie wypada


Donia jak już tak padało to mogło troszkę więcej tak z 10cm by osłonić od mrozu wszystkie rośliny, ale narzekać nie będę bo mam nadzieję, że śnieg to Nowego Roku będzie, a później zniknie

Agnieszko to konieczność konieczna Moje buksiki wyglądały ładniej bo były jeszcze oświetlone 2 kulki, a stożki miały więcej lampek, ale spaliły się 2 komplety i musiałem ponaciągać lampki

Mileno ja to wujka podziwiam bo narysowanie tego wzoru to pestka w porównaniu do przygotowania całej aparatury, oprogramowania, mechanizmów, silników krokowych, modułów czytających i tłumaczących ruchy plotera itd. ale mam w tym swój malutki wkład bo uczyłem wujka jednego programu

Aganiu ja też uwielbiam, w tym roku było z tym wyjątkowo dużo problemów bo najpierw spaliło się kilka kompletów lampek, później wiatr zerwał pare kabli, ale w wigilię udało się prawie wszystko naprawić

Ewo dziękuje

Kasiu jak wyszedłem robić zdjęcia to tak wymarzłem, że sprintem uciekałem do domu Widok na buksikową mam z kuchni, więc zdecydowanie wolę popatrzeć przez okno

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Pawlus 21:46, 28 gru 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Uwielbiam lampki w ciepłym, białym kolorze. Może za rok i u mnie przed domem takie buksiki przystroję

Jesteś mistrzem świątecznych dekoracji. Naprawdę podziwiam talent.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies