Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Starorzecze na górce

Pokaż wątki Pokaż posty

Starorzecze na górce

agatanowa 23:58, 09 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
w pozie tradycyjnej był - atakującego niedzwiedzia, stajacego na tylnych łapach
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
inag 00:23, 10 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
agatanowa napisał(a)


Ilona, oczywiście, że trafiłaś, to szałwia omszona Caradona - Salvia nemorosa Carradona; faktycznie bardzo udana, mam dopiero drugi rok, zima była łagodna, więc nie wiem, czy będzie się sprawdzać długodystansowo
bardzo mi się podoba.. Poluję na tę odmianę od dawna ale u mnie jest nie do zdobycia przez Ciebie nie będę dzis spała
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
agatanowa 00:26, 10 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Ilona ja kupiłam internetowo, ale dostawcy za Chiny nie wymienię, bo nie polecam, bardzo się zawiodłam na większości z reszty przesyłki i stanie roślin
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Margarete 00:31, 10 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
agatanowa napisał(a)
inne takie - rabatka południowa, b. słoneczna, królują brodacze i Mme Alfred Cariere








Pieknie ..........to takie twoje małe Chelse Flower Show.....naprawde, a połączenie z ostrogowcem to juz mistrzostwo świata, chociaz i szałwie z przywrotnikiem wyglądają bosko. Masz dar i umiejętnśc tworzenia pieknych rabat w stylu angielskim, oby tak dalej Agatko
Dawno tu nie zaglądałam - byłam jakoś tak w początkach twojego wątku a tu takie piekne rabaty pokazujesz
I avatarek nowy - ładny
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
inag 00:42, 10 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
agatanowa napisał(a)
Ilona ja kupiłam internetowo, ale dostawcy za Chiny nie wymienię, bo nie polecam, bardzo się zawiodłam na większości z reszty przesyłki i stanie roślin
ja też zawsze boję się zamawiać przez internet rośliny. Cieszę się chociaż z tych żurawek, że takie ładne przyszły.. A z kupowaniem sadzonek przez allegro już skończyłam na dobre. Wszystkie zakupy tam były porażką w moich centrach ogrodniczych są szałwie ale oczywiście odmian nie znają! Tak jest ze wszystkim. Jak pytam o odmianę żurawek to patrzą na mnie jak na wariata...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
bdan 08:22, 10 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Trafiałam do Ciebie od Ilonki z chęcią obejrzenia szałwii.
Obejrzałam parę ostatnich stron, le koniecznie muszę zaznaczyć, żeby częściej wpadać . Cudnie masz
Ensata 08:26, 10 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ja zamówiłam 26 maja w Kwietniku, do tej pory nie mam roslin. Oprócz wodnych tez nie kupuje wiecej przez internet
____________________
W kolorze blue
Ensata 08:27, 10 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ale Edenki masz już, moje ledwo pękają dopiero. Mają już plamistość? U mnie coś kiepsko z ich kondycją, co roku chorują
____________________
W kolorze blue
agatanowa 10:53, 10 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
inag napisał(a)
ja też zawsze boję się zamawiać przez internet rośliny. Cieszę się chociaż z tych żurawek, że takie ładne przyszły.. A z kupowaniem sadzonek przez allegro już skończyłam na dobre. Wszystkie zakupy tam były porażką w moich centrach ogrodniczych są szałwie ale oczywiście odmian nie znają! Tak jest ze wszystkim. Jak pytam o odmianę żurawek to patrzą na mnie jak na wariata...


Niestety to częsta przypadłośc, idzie się do CO z przekonaniem, że rośliny są im raczej dobrze znane, a tam opis ogólnikowy, typu: szałwia niebieska, szałwia fioletowa... I to i tak dużo, bo chociaż przymiotnik jest
Co jakiś czas niestety skuszę się na zakup przez net, ale doświadczenia mam takie, że im wieksza firma tym gorzej: czas realizacji ponad miesięczy, rosliny powrzucane do kartonu, poturbowane i czesto z chorobami, do tego niejednokrotnie pomylone, ech.


____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 10:54, 10 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Ensata napisał(a)
Ja zamówiłam 26 maja w Kwietniku, do tej pory nie mam roslin. Oprócz wodnych tez nie kupuje wiecej przez internet


Anuluj zamówienie, to zaraz Ci wyślą. Tylko niestety wówczas szybko pakują i stan przesyłki jest średni. Ja bym dla zasady zrezygnowała
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies