Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Starorzecze na górce

Pokaż wątki Pokaż posty

Starorzecze na górce

agatanowa 09:41, 09 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
barbara_krajewska napisał(a)

Kompozycja zachwyca, podobnie fotka.
Mam jedno i drugie ale daleko od siebie.


Basiu, nic straconego! moze zechcesz połączyc
moj ostrogowiec ma chyba za mokro, ale jakos sobie radzi
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 09:45, 09 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Luki napisał(a)
Cudowne zestawienia, ogromnie mi się podobają i z chęcią też by takie zrobił, ale nie ma szans, kocimiętka z czyms cudnie, szałwia ma taki ciemny kolor i łodygi, super to wygląda. Ten bodziszek również śliczny. Idę sobie jeszcze raz pooglądać i pozachwycać



jakas ta szalwia wyjatkowo udana, dzieki ciemnym lodygom i temu, ze prosto rosnie (mam tez szalwie z jasnymi); ta- wielgachna rosnie, zachwyca mnie rok po posadzeniu

____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
kasia_w 10:19, 09 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Dzień dobry Agato !Twój ogród to uczta dla oczu wspaniały klimat i genialne wyczucie koloru !Obejrzałam na razie tylko kilka ostatnich stron ale cofne się z przyjemnoscia .Pozdrawiam serdecznie
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
agatanowa 10:34, 09 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Witam kolejną Kasię!

Kasiu, dziękuję za miłe słowa, ale - co do wyczucia koloru - zmienisz zdanie w okresie, gdy lilie zakwitną ale i tak cieszę się swoim ogródeczkiem

zajrzałam na szybko do Ciebie - masz już masę nasadzeń, i duzo buksów, no i w ciepłych, fajnych okolicach mieszkasz z wielką masą starocia z kamienia, załuję, że nie kupiłąm niedźwiedzia z piaskowca, gdy byłam w Świeradowie - mieszkał sobie w jakimś składziku z gratami różnej maści
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
katiaxx 10:36, 09 cze 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Agata a na czym to Ci tak pięknie rośnie ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
kasia_w 11:18, 09 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Myślę że zdania co do Twojego wyczucia kolorów,nie zmienię Ja bardzo lubię nietypowe zestawienia. A na kolorach znam się zawodowo, więc wiem co mówię
Czyżbym natrafiła na zbieraczkę "starocia". Nazbyt często zdarza mi się przygarnąć jakiś szpetny wytwór sztuki naiwnej Niedźwiedź z piaskowca- brzmi intrygująco...
agatanowa napisał(a)
Witam kolejną Kasię!

Kasiu, dziękuję za miłe słowa, ale - co do wyczucia koloru - zmienisz zdanie w okresie, gdy lilie zakwitną ale i tak cieszę się swoim ogródeczkiem

zajrzałam na szybko do Ciebie - masz już masę nasadzeń, i duzo buksów, no i w ciepłych, fajnych okolicach mieszkasz z wielką masą starocia z kamienia, załuję, że nie kupiłąm niedźwiedzia z piaskowca, gdy byłam w Świeradowie - mieszkał sobie w jakimś składziku z gratami różnej maści
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Donia72 13:49, 09 cze 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ale masz piękne rabaty
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
agatanowa 17:12, 09 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
katiaxx napisał(a)
Agata a na czym to Ci tak pięknie rośnie ?


niestety ziemia byle jaka, troche zasilałam bio humusem, róze - kompostem i nawozem długodziałajacym, reszte azofoska lub lubofoskA

Twoje pytanie przypomina mi, ze powinnam i opryskac, i zasilic
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 17:15, 09 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
kasia_w napisał(a)
.... A na kolorach znam się zawodowo, więc wiem co mówię
Czyżbym natrafiła na zbieraczkę "starocia". Nazbyt często zdarza mi się przygarnąć jakiś szpetny wytwór sztuki naiwnej Niedźwiedź z piaskowca- brzmi intrygująco...


ja niestety nie widzialam, jak rysujesz - wspaniale!

zbieraczka staroci ze mnie taka "teoretyczka", co chce oczami, bo czasu na razie nie mam, aby polowac na okazję
a nieodzalowanego niedzwiedzia pokaze, jesli zdjecie znajde
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 17:16, 09 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Donia72 napisał(a)
Ale masz piękne rabaty


Dorotko, dziekuje
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies