Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Starorzecze na górce

Pokaż wątki Pokaż posty

Starorzecze na górce

kasia_w 10:56, 10 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
śmieszny ten misio Rabaty przecudne w dalszym ciągu



niedzwiadek obiecany - i co fajny, no nie? pomimo że "łapka odpadła temu misiu"
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
agatanowa 10:59, 10 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Ensata napisał(a)
Ale Edenki masz już, moje ledwo pękają dopiero. Mają już plamistość? U mnie coś kiepsko z ich kondycją, co roku chorują


Edenka faktycznie ładnie ruszyła, rośnie chyba za blisko "agresywnej" Mme Alfred Cariere i mało w rzeczywistości widać ją na rabacie. Mam ją 2-gi sezon, jeden krzak, więc jeszcze mała, ale dużo pąków. Wygląd ich jest tak romatyczny, że można popaść w nieme zdumienie. Ale to wie każdy Plamistość już ma, zresztą, jak część innych, pomimo zastosowania miedzianu wiosną. Wydaje mi się, że zastosowałam za późno i za mało, tj. powinnam była 1. jesienią, 2. wiosną. Jeszcze sytuacja w miarę opanowana, ale to dopiero początek sezonu i aż strach się bać, co dalej. Pryskasz? Z zasady jestem na nie chemii wszelkiej, ale czasem trzeba.
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 11:00, 10 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
bdan napisał(a)
Trafiałam do Ciebie od Ilonki z chęcią obejrzenia szałwii.
Obejrzałam parę ostatnich stron, le koniecznie muszę zaznaczyć, żeby częściej wpadać . Cudnie masz


Zapraszam, zapraszam, bardzo mi miło. Tylko ze ja tutaj tak sporadycznie bywam
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
kachat 11:09, 10 cze 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Ależ przepięknie u ciebie, rabaty idealnie skomponowane. Kocimiętka oczywiście też bajeczna, skąd wy wszyscy takie ładne kocimiętki bierzecie..? Moja się pokłada, co żem jej złego zrobiła? Już trzeci rok i cięgle nie jest taka jak bym chciała.

Agata, twoje bylinówki są po prostu piękne, zgapiam na chama i będę na swojej jednej jedynej papugować.
A masz może fotki kwitnących Królewskich? Albo i niekwitnących, te mizerne liście chciałam zobaczyć. Mam 12 krzaków i trochę się boję, czy to aby dobry zakup był.

O, Awatarek nowy To teraz nie tylko ogródka ale jeszcze i urody ci będę zazdrościła, no dzięki
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
agatanowa 11:18, 10 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
zdjęcie dobre, jego można zazdrościć; kocimiętka też się pokłada, ale udaję, że tego nie idzę, albo ostro tnę i wtedy zagęszcza się

Kurcze chyba nie mam foto kwitnących królewskich, męza muszę zapytać

Ale wyobraź sobie, że Sobieski po kwitnieniu rozłożył mi się na boki (normalnie pokłada się); kurcze! co to za zjawisko u RH?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
zawitka 11:31, 10 cze 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
A spisuj ile się da Powodzenia Obejrzałam rabatki a koty nie tarzają się w kocimiętce ????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
kachat 11:32, 10 cze 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Ja na szczęście Sobieskiego nie mam, rosną u mnie Kaźki, Władek, Zygmunt i Jadwiga. Pokładającego się różanecznika to jeszcze nie widziałam... Może wody mu brakuje..?
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
agatanowa 11:33, 10 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Halinko, szybka jesteś! tą wysoką wachają, ale nie zjadają
a w niskiej i tarzają się, i zjadają
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 11:33, 10 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
kachat napisał(a)
Ja na szczęście Sobieskiego nie mam, rosną u mnie Kaźki, Władek, Zygmunt i Jadwiga. Pokładającego się różanecznika to jeszcze nie widziałam... Może wody mu brakuje..?


muszę je podlac
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
kachat 11:47, 10 cze 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
To podlewaj i zdaj relację, czy pomogło
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies