Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 20:01, 05 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Kuba napisał(a)
Oluś a ten nowy płot jest drewaniany? też zmieniam ogrodzenie i szkoda żę nie wpadłam wcześniej na ten wzór
zazdroszczę że jeżówki jeszcze kwitną
a na tej inspiracji oprócz bukszpana i bergenii jaka to roślina? ja bym raczej bergenię zostawiła a tę roślinę wymieniła

Deski oczywiście są drewniane kolorem i szerokością dopasowane do altany
Oprócz bukszpanów i bergenii na inspirce to zawilce jesienne. To właśnie pod nie szukałam inspiracji bo za dużo mam doniczek do dołowania. Przymierzałam bergenię ale mam taką z dużymi listkami i nijak mi nie grało. Wypełniłam, tym co miałam nie chcę zapychać przechowalnika pokażę w przyszłym roku jak się rozrośnie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 20:02, 05 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Kacha123 napisał(a)
Nie ustajecie w pracach Nowe ogrodzenie super. A na Twoją wodę to ja też bym się pogapiła

Trzeba pokończyć co rozpoczęte Dziękuję też mi się podoba o wiele bardziej od poprzedniego
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 20:02, 05 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Iwk4 napisał(a)
Olu, zapowiada się pięknie. Wydaje mi się, że w tym roku chyba jeszcze więcej zrobiliście niż w poprzednim. Miłej niedzieli dla pracusiów.
Co do zawilców... Ja przesadzałam niedawno, ale nie odważyłam się dzielić. Zrobię to wiosną. Przez to przesadzanie słabo zakwitły.

Iwonko zdecydowanie więcej niż w zeszłym sezonie eM pracuje na okrągły zegar...
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 20:02, 05 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
bdan napisał(a)
Nadrobiłam ostatnie wpisy, co łatwe nie było. Metamorfozy zachwycające

Dziękuję Danusiu u Ciebie też pięknie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 20:02, 05 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
MirellaB napisał(a)
Witaj Olu Obejrzałam Twoje metamorfozy ogrodu i weszłam na wątekBardzo fajnie zmieniłaś ogród, widać dużo pracy, wszystko przemyślane.
Zaznaczam Twój wątek i będę na bieżąco

Mirellko dziękuję serdecznie micha się cieszy na takie słowa zimą planowałam zmiany i nie byłam pewna co do wszystkiego ale się udało
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Zielona 21:54, 05 paź 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
...gdyby forum przyznawało nagrodę najlepszego "Bohatera własnego Ogrodu", jesteś dla mnie kandydatką nr 1
atena13 22:13, 06 paź 2015


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Witaj Olu,trafiłam tu do Ciebie z metamorfoz i zachwyciłam się Twoim ogrodem (przeczytałam wszystko od deski do deski).Mam pytanko:ile szerokości musi mieć rabata na której znajdują się tuje szmaragd i hortensja Limka lub Miś Polarny +coś w nogi.Która z nich jest ładniejsza?
____________________
atena - Mój ogródeczek
Sebek 22:20, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A zdjęcie ogrodzenia od frontu było?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mathildis 23:06, 06 paź 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Ależ zatrzęsłaś forum swoją metamorfozą... powtórzę pracuś z Ciebie i zasługujesz/cie na tak cudowny ogród .
Swoją drogą pomysł z parasolką nie jest taki zły, chciałabym to zobaczyć
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
frezja 10:53, 07 paź 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Olu...pięknie wszystko,nowocześnie;obserwować będę...oj będę,bo jest co.Przeleciałam wątek cały,calusieńki...zmiany niesamowite.Uczyć się mozna od Ciebie.

ps.wydawało mi się,że już komentowałam ale chyba mnie zahipnotyzowało..i nie ma wpisu
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies