Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 22:14, 24 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
LeniwaOla napisał(a)
Pięknie jest! Oczkowa nadal moja ulubiona. Tysz dojrzałam nową donicę . I te czooochy. Miałam chęć w zeszłym roku, ale przyoszczędziłam (no bo po co na 2 lata kasę pakować), ehhh było odżałować i wsadzić...

Nieprzyzwoicie wypielęgnowany ogród...

I wszystkimi ręcami podpisuję się pod słowami Małej Mi!

Dziękuję !
Oczkowa też moja ulubiona
Czochy są świetne mus jesienią dokupić, ty też nie żałuj
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 22:15, 24 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Mala_Mi napisał(a)
"Perfekcyjna pani domu"........ a ja tam wynalazłam stronę na FB pod nazwą "Hu..a pani domu".. oczywiście dodałam stronę do ulubionych Tam się czuję nawet dowartościowana.. .. przypalenie ciasta bez pieczenia otworzyło mi drogę do grona nieperfekcyjnych

Wracam do swojego grona, nie ma wtedy kompleksów.. . Tu jest jak z katalogu.. nawet Twój kot wytresowany i siedzi na płytkach betonowych, a nie na trawie

Perfekcyjna ogrodniczka... perfekcyjna... szukałam niedoskonałości.. może woda w oczku brudna, może gdzieś jakiś perz wyłazi, rdza z doniczek może pobrudziła kamienie, a tu nic... nawet zdechłe trawy pod domem perfekcyjnie przycięte.

Gdybym Cie nie znała to stwierdziłabym, ze to sztuczny ogród, bo nie można mieć w realu aż tak idealnie.. tak równo i tak czysto.

Kompozycje bardzo mi się podobają Moja druga natura taki ogród brałaby w ciemno Najchętniej z ogrodniczką Bo uroda ogrodu polega głownie na dobrym smaku i dobrej pracy ogrodniczki


Anek Ty jak już coś napiszesz to rechoczę pół godziny

Profil na fb znam kot jak to kot chodzi i siada gdzie mu pasuje wytresować się skubany nie da a pasowało bo namiętnie poleguje w baronie... i dupsko wyciera w seslerię...
Woda czysta to fakt, skrzyp się panoszy większy od tulipanów tylko obiektyw pominął wszędzie sryliony siewek werbeny nawet w warzywniku między sałatą a rzodkiewką ale wyrywać mi się nie chce a zdechłe trawy ciął eM a oko fachowca co tu dużo mówić

Rabaty jak rabaty ale trawnik już ani ładny ani perfekcyjny.. całą encyklopedię chwastów można odhaczyć ale udaję, że nie widzę by się nie denerwować. Także ani ja ani ogród sztuczny nie jest

____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 22:16, 24 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Beatko merci

Poli popatrz trochę blachy a jaka radość

Iwonka mus poznać Twojego eMa

Sebek w życiu nie widziałam u Ciebie burdelu... jak przytargasz żonę z chu* wej Pani domu to wtedy moze i tak

Kasja już tuż tuż

Ewa chwasty niestety nie rosną od linijki... no może przez pierwsze dwa dni po koszeniu

Kasiu wrzucam piątke i jadę aż nogi czasami do d.... wchodzą

Matka trawy jest taki wybór że coś na pewno dobierzesz

____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 22:17, 24 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Mala_Mi napisał(a)


Żony to sobie szukaj na Perfekcyjnej pani domu........................ bo Ci się trafi takie coś jak ja.. a lepiej mieć taką Olę Nie mówimy o urodzie i wieku, bo oczywiście Ola nie daje mi tu żadnych szans

Sorki Ola , ale musiałam


jesteś waryjot i jak Cię nie kochać
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 22:35, 24 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Iwonko jeszcze raz dziękuję za molinie!
Opuchlaczka w gratisie zabiłam, wybacz


____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Jagodaa 22:37, 24 maj 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Jak jestem u Ciebie, to mi jednak żal, że tak brnę w zielone . Cudnie, aż nierealnie .

Nowe ogrodzenie świetną robotę zrobiło, niesamowite ile to zmienia, jakie piękne tło daje dla ogrodu .

Ciekawa jestem kiedy moja jesienna taka będzie...

Jakie byś mi radziła listeweczki na ten mój domek? Ty masz porównanie przy altanie. Chodzi mi o grubość/szerokość. Chyba będę robić z malutką szczeliną, bo sobie nie wyobrażam zamawiać takich listewek z felcem. Jakieś 5cm?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
inag 23:49, 24 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Ola, czy Ty mialaś kiedys gości, którzy na widok Twojego ogrodu nie wpadli w zachwyt???
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
leon60 08:04, 25 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Jagodaa napisał(a)
Jak jestem u Ciebie, to mi jednak żal, że tak brnę w zielone . Cudnie, aż nierealnie .

Nowe ogrodzenie świetną robotę zrobiło, niesamowite ile to zmienia, jakie piękne tło daje dla ogrodu .

Ciekawa jestem kiedy moja jesienna taka będzie...

Jakie byś mi radziła listeweczki na ten mój domek? Ty masz porównanie przy altanie. Chodzi mi o grubość/szerokość. Chyba będę robić z malutką szczeliną, bo sobie nie wyobrażam zamawiać takich listewek z felcem. Jakieś 5cm?

z ogrodzeniem kupe roboty ale trzeba będzie skończyć drugą połowę uffff i będę mogła coś dosadzić w narożniku bez obaw o zdeptanie przy wyciąganiu słupów bramowych..

jesienna piękna ma już chyba z 50cm

listewki zrobiłabym 5-7cm powinny dobrze wyglądać, u mnie są 15
felc jest dobry bo wszystko trzyma się w całości , chyba że masz możliwość zrobienia z dobrze wysuszonego drzewa i nie boisz się o krzywienie to może być szczelinka
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 08:05, 25 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
inag napisał(a)
Ola, czy Ty mialaś kiedys gości, którzy na widok Twojego ogrodu nie wpadli w zachwyt???

yyy chyba byli część z zazdrości już nie przychodzi
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
iwka 08:45, 25 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
leon60 napisał(a)

yyy chyba byli część z zazdrości już nie przychodzi
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies