Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 07:19, 24 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
dorciabe napisał(a)
Bosssko

merci

Pszczelarnia napisał(a)
Piękny ogród i tak szybko urósł. W oczach.

sama się dziwię front zaczyna trzeci sezon , tyły dopiero drugi
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 07:19, 24 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Luki napisał(a)
Ooo nowy rdzewiak do kolekcji przyjemnie się ponudziłe, ale rzucił mi się w oczy buczek, który ładnie ruszył w tym roku, spore ma przyrosty, a to na pewno cieszy

buczki kocham na równi z grabami
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 07:20, 24 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Zielona napisał(a)
I ja mam duże miskanty??? Twoje ML są świetne! Ależ będą szumiały!

Olka - każde zdjęcie warte podium pinteresta.
Jaka cudna ta wiosna!!! Niech to będzie dobry sezon. Bez turkuci, opuchlaków i suszy... Tylko z takimi widokami.

PS To po ile, Pani, ten rdzewiok?

Miskanty poza Cabaretami nie zawiodły to fakt ale Twoje chyba jednak większe Polinka to ma prawdziwy busz
Dziękuję Marto bardzo cieszą Twoje słowa. Turkucie są....podrównany po kretach trawnik i podsiany przeorały już w wzdłuż i wszerz, opuchlaki zbieram codziennie w biały dzień spacerują sobie po suficie altany.... tylko susza póki co nie doskwiera ale taki los ogrodnika. Biadolenie nic nie da, trzeba jakoś wspólnie żyć
rdzewiok bezcenny
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 07:20, 24 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Iwk4 napisał(a)
Czwarty raz oglądam i się zachwycam.
Czysto, pięknie, wszystko rozroenięte, soczyste, nawet bukszpany wyglądają, jak już przycięte
Idealny ogród marzeń.

Iwonko bukszpany przycięte nie mogłam patrzeć już na te poczochrańce
dziękuję !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Mala_Mi 07:33, 24 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
"Perfekcyjna pani domu"........ a ja tam wynalazłam stronę na FB pod nazwą "Hu..a pani domu".. oczywiście dodałam stronę do ulubionych Tam się czuję nawet dowartościowana.. .. przypalenie ciasta bez pieczenia otworzyło mi drogę do grona nieperfekcyjnych

Wracam do swojego grona, nie ma wtedy kompleksów.. . Tu jest jak z katalogu.. nawet Twój kot wytresowany i siedzi na płytkach betonowych, a nie na trawie

Perfekcyjna ogrodniczka... perfekcyjna... szukałam niedoskonałości.. może woda w oczku brudna, może gdzieś jakiś perz wyłazi, rdza z doniczek może pobrudziła kamienie, a tu nic... nawet zdechłe trawy pod domem perfekcyjnie przycięte.

Gdybym Cie nie znała to stwierdziłabym, ze to sztuczny ogród, bo nie można mieć w realu aż tak idealnie.. tak równo i tak czysto.

Kompozycje bardzo mi się podobają Moja druga natura taki ogród brałaby w ciemno Najchętniej z ogrodniczką Bo uroda ogrodu polega głownie na dobrym smaku i dobrej pracy ogrodniczki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
nawigatorka 07:35, 24 maj 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Znam ten profil na fb
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Mala_Mi 07:36, 24 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
leon60 napisał(a)

wiosną zawsze mu tak wiszą wtedy najpiękniejszy jest

Nawet mój chłop się zachwycał tymi gałązkami że tak fajnie wiszą i pytał się czy to nie płaczący
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
nicol21 08:31, 24 maj 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Ależ znów wszystko dopieszczone pokazujesz, nawet trawa boi się nierówno rosnąć!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
LeniwaOla 10:35, 24 maj 2016

Dołączył: 30 mar 2016
Posty: 89
Pięknie jest! Oczkowa nadal moja ulubiona. Tysz dojrzałam nową donicę . I te czooochy. Miałam chęć w zeszłym roku, ale przyoszczędziłam (no bo po co na 2 lata kasę pakować), ehhh było odżałować i wsadzić...

Nieprzyzwoicie wypielęgnowany ogród...

I wszystkimi ręcami podpisuję się pod słowami Małej Mi!
____________________
beta 10:37, 24 maj 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Mala_Mi napisał(a)
"Perfekcyjna pani domu"........ a ja tam wynalazłam stronę na FB pod nazwą "Hu..a pani domu".. oczywiście dodałam stronę do ulubionych Tam się czuję nawet dowartościowana.. .. przypalenie ciasta bez pieczenia otworzyło mi drogę do grona nieperfekcyjnych

Wracam do swojego grona, nie ma wtedy kompleksów.. . Tu jest jak z katalogu.. nawet Twój kot wytresowany i siedzi na płytkach betonowych, a nie na trawie

Perfekcyjna ogrodniczka... perfekcyjna... szukałam niedoskonałości.. może woda w oczku brudna, może gdzieś jakiś perz wyłazi, rdza z doniczek może pobrudziła kamienie, a tu nic... nawet zdechłe trawy pod domem perfekcyjnie przycięte.

Gdybym Cie nie znała to stwierdziłabym, ze to sztuczny ogród, bo nie można mieć w realu aż tak idealnie.. tak równo i tak czysto.

Kompozycje bardzo mi się podobają Moja druga natura taki ogród brałaby w ciemno Najchętniej z ogrodniczką Bo uroda ogrodu polega głownie na dobrym smaku i dobrej pracy ogrodniczki


hahaha...świetnie napisane...z dużą dawką humoru i dystansem ...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies